.

1 бр нова корейската мода бродерия лицето бейзболни шапки пролет лято възстановяване на предишното положение децата хип-хоп шапки размер 52-54 см

1 бр нова корейската мода бродерия лицето бейзболни шапки пролет лято възстановяване на предишното положение децата хип-хоп шапки размер 52-54 см

10.11
BGN 9.00 -11 %

Сума
Налично за поръчка


Плаќање :
QIWI Паричник
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Гаранција и Гаранција :
· 12 месеци Гаранција. Купи со доверба!
· Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
· Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
· Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.
Други Политики :
· Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
· Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
· Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
· Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
· П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union.
· П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до глобално .
· Во други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена.
· П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
· П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме!
· П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Бейзболни шапки
Пол:
Унисекс
търговска марка:
XEONGKVI
Размер Шапки:
един размер
Вид На Модела:
Точка
Стил:
Ежедневни обувки
Отдел Име:
Деца
Материал:
Памук
Тип На Каишка За Ръка:
регулируема
Номер На Модела:
Бл-8461