.

Насекоми Пчела Шалте Устойчивост Грешка Чиста Мрежа Главата Лице Протектор Капачка Кофа Шапка

Насекоми Пчела Шалте Устойчивост Грешка Чиста Мрежа Главата Лице Протектор Капачка Кофа Шапка

3.17
BGN 3.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка


Опис : Заврши со кавер-капа за да се задржи нето удобно подалеку од вашето лице Со парична казна mesh мрежата е наменета за да се заштитат од дури и на најмалите biters Elasticated вратот што го прави лесно да се стави на и надвор мала тежина, Преносни, погодно да се носат Совршен за риболов, лов, планинарење, пешачење или за празници во странство Материјал : маскирна ткаенина + газа Боја : Кавер-Големина (D*H) : 32 x 21.5 cm/12.59"x8.46"(приближно) Количина : 1 компјутер Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува :
Нова Грешка Инсекти Пчела Комарец Отпор Нето Мрежа Главата Лице Заштитник Капа x 1

Всичко за продукта

търговска марка:
До klv
Материал:
Акрил
Отдел Име:
Възрастен
Пол:
Унисекс
Стил:
Ежедневни обувки
Вид На Модела:
С щампи
Номер На Модела:
D6050
Тип Елемент:
Шапки Кофи
Материал:
камуфляжная плат + марля
Цвят:
Камуфлаж
Размер (D*H):
32 x 21,5 см/12,59x8. 46(прибл)