.

2018 Директни продажби Haisum естествена кожа бейзболна шапка шапка Cbd високо качество на мъжки коровья кожа възрастни регулируеми шапки шапки Cs66

2018 Директни продажби Haisum естествена кожа бейзболна шапка шапка Cbd високо качество на мъжки коровья кожа възрастни регулируеми шапки шапки Cs66

37.57
BGN 23.00 -39 %

Сума
Налично за поръчка

БРЕНД : Haisum Точка Бр : CS66 Стил : Безбол Капи Материјал : 100% вистински кожа Шапка Големина : Погоден за Возрасни 56-61 CM Главата обемот Предмети Состојба : 100% Сосема Нов!! Пакетот Вклучува : - 1pcs шапка
Notice1 : бидејќи на Русија локалната политика,руската купувачите име мора да биде целосно име и презиме, Инаку не можете да ја прими стоката, ве молиме имајте во предвид Notice2 : крзно и шалови е мала барака на косата ,тоа е не може да се избегне,pls забелешка. Notice3 : ако имате било какви прашања,pls контактирајте со нас прво,ние ќе го прават нашите најдобри за вас. Notice4 : Затоа што екранот на мониторот е различен, тоа може да биде малку надвор боја , ве молиме да се разбере Превозот политика На тежина Не повеќе од 2 КГ Известување 1) Како и ние не само продаваат предмети преку интернет, но исто така и промет на големо наредби од локалните продавници и агенти, некои од големини и бои можеби распродадени. Нашите акции се менува брзо и на нашиот веб-сајт не е секогаш во тек, ве молиме да се разбере и контактирајте нè за нашето ажурирани акции. Во секој случај, ние ќе ве контактираме веднаш штом ја процесираме вашата нарачка 2) Бидете сигурни дека ќе го потврдите Адресата и Телефонскиот Број за време на својата цел. Вашиот Телефонски Број е потребно за поштата, со цел да се контактира со вас ако има било какви проблеми за време на испорака. Ве молиме имајте предвид дека ние не ќе рефундирање на вашите превозот надомест во случај Предмети се вратени во Кина поради погрешна адреса или недостаток на Телефонски Број. 3) Ако ние добиеме точна висина, тежина и биста големина на слој кој што обично се носат, ние може да се направи подобро се вклопуваат! 4) За полесно обичај бистрина, ние ќе се отстранат на нашиот бренд на производи. Во прилог на тоа, ние ќе го одбележи пакет како подарок и во помала вредност за да се избегнат даноците. Но, ако пакетот е проверен од страна на Царинската управа за било која причина, било даночни пријави се на купувачот одговорност. Ние нема да бидат одговорни за било каква данок направени. Item Type Безбол Капи Бренд Име dower мене Материјал Кожа Одделот Име Возрасни Родова Унисекс Шапка Големина Една Големина Стил Секојдневен Шаблон Тип Комбинација на Рака Тип Прилагодливи Број на Модел на CS66

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Бейзболни шапки
Номер На Модела:
CS66
Отдел Име:
Възрастен
Вид На Модела:
Мозайка
Материал:
Кожа
Пол:
Унисекс
Размер Шапки:
един размер
Стил:
Ежедневни обувки
търговска марка:
хайсум
Тип На Каишка За Ръка:
регулируема
Цвят:
черно сиво каки жълта охра
Размер:
регулируема
Материал:
естествена кожа
типове кожа:
Воловья кожа