.

Minhui New Casual Beret Cap Мъжки Шапки Козирка Плоски Шапки Регулируеми Барети Bone Boina Gorras

Minhui New Casual Beret Cap Мъжки Шапки Козирка Плоски Шапки Регулируеми Барети Bone Boina Gorras

13.76
BGN 10.00 -27 %

Сума
Налично за поръчка

Производ вовед Многу удобно шапка,фина изработка,Сите сезони се соодветни, како шапка ќе се направи што мода оваа сезона Предмет Тип : Berets
Оддел Име : Возрасни Забелешки :
Оваа капа големина на информации е само за повикување само.
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку
различни на вашиот монитор.
Детали дисплеј во Боја

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Барети
Отдел Име:
Възрастен
Вид На Модела:
Твърд
Пол:
Унисекс
търговска марка:
миньхуэй
Стил:
Ежедневни обувки
Номер На Модела:
МЗ БТ 047
Материал:
Памук, Полиестер