.

Wearzone 2017 Sun Hat жени пътуване сламени шапки мъжете широка периферия floppy summer sun hat високо качество кожена каишка сгъваеми каубойски шапки

Wearzone 2017 Sun Hat жени пътуване сламени шапки мъжете широка периферия floppy summer sun hat високо качество кожена каишка сгъваеми каубойски шапки

34.00
BGN 20.00 -41 %

Сума
Налично за поръчка


1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Руската ве Молиме проверете дали приемникот е вашето Целосно име и презиме и да се провери Адресата ,Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Ако ви се допаѓа На Претстави ,ве молиме да ни даде 5 ѕвезди повратни информации.

Всичко за продукта

търговска марка:
wearzone
Материал:
Слама
Отдел Име:
Възрастен
Пол:
Унисекс
Стил:
Ежедневни обувки
Вид На Модела:
Твърд
Номер На Модела:
HL18003
Тип Елемент:
Шапки От Слънцето