.

специална оферта марка family look matching clothes памук майка на дете младенческие децата лятна рокля на майка и дъщеря плажни рокли

специална оферта марка family look matching clothes памук майка на дете младенческие децата лятна рокля на майка и дъщеря плажни рокли

51.20
BGN 40.00 -22 %

Сума
Налично за поръчка


БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ
Специјална понуда стил ~!
2017 Пролет Лето Есен бренд CHILDHOODDAYS дизајн нов фустан без ракави мода Американски Европски стил на облека фустани свежо со мачка & цветни печати обичните девојки се облекуваат младата детска мајка и ќерка фустани семејство опремени облека татковство семејни изгледа облека поставува семејство појавување на облека одговара на жените pleated фустани плажа одмор одмор здолништа гроздобер девојка лето плажа облечи
Елемент : лабава pleated ракави секојдневен стил свежи мачка & флорални отпечатоци со половината неврзан појас фустани , еден-парче сет девојки плажа здолништа
Боја : мачки цветни печатење
Големина на : ( Нашиот фустан може да се прилагоди доколку е потребно , ве Молиме ги споделите со нас вашите детали за мерење на големината . Посебни може да се направи хоризонтални старечки openning со невидливи патент во ѕверот позиција за мајката )
девојка : 12 M/66 18 МИЛИОНИ/73 24 M/80 3 T/90 4 T/100 5 T/110 6 T/120 7 T/130 8 T/140 9 T/150 10 T/155 11 T/160
Мајката : S/155 М/160 L/165 XL/170 XXL/175 XXXL/180 4 XL/185
Материјал : 100% мека памучна печатени ткаенини мека
Мека : мека фитинг удобно
Дебелина : редовна
Флексибилни : Нема бомба
Модел : Изгубат големи димензии ракави со половината појас фустан , посебно плус големи димензии 3 XL
Фустан Должина : редовна
Пол : бебе toddle деца девојка младата детска девојка девојки, жени, мајка мајка дама дами бремена жена
Специјални забелешки : Сликите се земени од продавницата на сопственикот . без специјална модификација, не-професионалци, боја следат вистинскиот облека, ви благодариме за љубезно разбирање.
ВЕ МОЛИМЕ СЛЕДЕТЕ ГИ ГОЛЕМИНА НА ТАБЕЛА ДЕТАЛИ ЗА ДА ИЗБЕРЕТЕ ГОЛЕМИНА ЗА ВАШЕТО БЕБЕ !
ГОЛЕМИНА НА НАДОМЕСТОК : +/-( 2 CM-4 CM ) !
ЗАБЕЛЕШКА : Различни компјутер / мобилен може да покажува малку тон на боја нијанса различни !

Всичко за продукта

Размер:
S FOR ADULT, M FOR ADULT, L FOR ADULT, XL FOR ADULT, XXL FOR ADULT, XXXL FOR ADULT, 18M FOR BABY GIRL, 24M FOR BABY GIRL, 3T FOR KIDS GIRL, 4T FOR KIDS GIRL, 5T FOR KIDS GIRL, 6T FOR KIDS GIRL, 7T FOR KIDS GIRL, 8T FOR KIDS GIRL, 9T FOR KIDS GIRL, 10T FOR KIDS GIRL
Стил:
Ежедневни обувки
Дължина ръкав(см):
Без ръкави
Тип Елемент:
Рокли
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Вид На Модела:
Цвете
търговска марка:
Детски години
Материал:
Памук
Цвят:
котки и флорални щампи
Размер:
18M 24M 3T 4T 5T 6T 7T for girl / S M L XL XXL XXXL 4XL for Mother
Материал:
100% мек памук на меките тъкани с котки и флорални щампи
Модел:
котка флорални щампи мека кърпа кратко ръкави плиссированное рокля стил
Пол:
едно дете детски деца детски момиче момичета мамо майката на дъщеря дама дами
Стил:
Мода ежедневни кратко реколта американски европейски стил пот свеж
Подава на:
семейство подходящи костюми майка на дъщеря определя бременни жени страна на танца
Функция:
wicking суха светлина супер меки дишащи удобен
Състояние:
Китай известна марка Childhooddays оригинални дизайнерски нова
Предмет на:
момичета нагънат ръкави рокля с колан голям плюс размер