.

Тиери 100 бр петушиное пръстен вибриращ пенис ръкав, секс играчки за мъже, секс продукти, забавяне на еякулацията клитора вагинален стимулатор

Тиери 100 бр петушиное пръстен вибриращ пенис ръкав, секс играчки за мъже, секс продукти, забавяне на еякулацията клитора вагинален стимулатор

BGN 72.00

Сума
Налично за поръчка

Имаме 48 стилови не вклучувајќи дилдо вибратор,секогаш постои соодветен за вас! Кликнете на сликата ви се допаѓа
Кликнете на сликата ви се допаѓа
100% Сосема Нов Направени од Полимерни не-токсични материјали прстен може да се користи со кондом или alon
Ви помогне да се спречи предвремената ејакулација, и да се направи женскиот партнер полесно да оргазам
забелешка : понекогаш постои впечаток кога обликување на мувла. Ова е нормален и неизбежен. не влијае на користењето
Од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е обично $ 5 ниска за производот, поради ниските цени, па доаѓањето време од 25 дена -80 дена, локалните поштенски услуги, со бирање на вашиот телефон ќе го информирате вашиот mail пристигна Кина Пост регистрирани парцела : Генерално, испорака на САД зема за 20-35 дена. Испорака до Канада, велика БРИТАНИЈА и други Европски земји трае околу 14-28 дена. Ако ви треба item многу итно, ве молиме контактирајте со нас за изразат испорака. Ние ќе Бизнис Експрес превозот цена за вас. Експрес испорака трае околу 3-7 дена да пристигнат. Ако не ја прими стоката во рамките на времето за прифаќање, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Ние ќе го провериме тоа за вас со пост канцеларија и обичаи. Бидејќи понекогаш тоа ќе биде одложен за сообраќај или лет метеж.
Ве молиме не го отвори спорот за нас. Ние ќе ја преземе одговорноста за испраќање или наплата за било каква загуба на објектот .
Прифаќаме само плаќања. Бидете сигурни дека ќе го плати ние само брод вашата адреса пред вашата адреса за е точно. Проектот ќе биде предаден во рок од 7 работни дена откако ќе го добие плаќање. Увозни давачки, даноци или трошоци не се вклучени во надоместокот што го плаќаат за нас. Ако се соочуваат со сите проблеми кои се поврзани со плаќање, можете да се чувствуваат слободни да контакт со мене, со нетрпение очекувам да вашата пристигнување Пакет детали Пакет начини : нема мало пакување,нема секс зборови,Да се заштити вашата приватност.
Имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас. Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. (Со исклучок на викендите и празниците) Ако нашите производи и услуги да се направи сте задоволни, ве Молиме да ги доставите 5-ѕвезда оценка повратни информации. Ако ја прими стоката имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да ме извести, ние ќе направиме се во наша моќ за да ги реши сите проблеми да ми даде можност да направи за вас, Конечно, ви посакувам среќен шопинг, најдобри желби

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Пръстени За Пениса
Материал:
Силикон
търговска марка:
Тиери
Номер На Модела:
XXXcage13
Цвят:
множество цвят, изпратете случаен