.

8.66 инчов силикон-мек огромен вибратор с реалистичен пенис, член на търтей вибратори вибратор възрастни секс играчки за жени магазин за секс стоки

8.66 инчов силикон-мек огромен вибратор с реалистичен пенис, член на търтей вибратори вибратор възрастни секс играчки за жени магазин за секс стоки

35.18
BGN 28.00 -20 %

Сума
Налично за поръчка


Флексибилни Силикони Мека Огромен Дилдо Вибратор Реални Секс Играчки За Жена Голем Пенисот Дик Вшмукување Чаша Вибратори Возрасни Секс Производи
Опис :
Боја : Беж
Големина : L22*D5cm (L8.66*Д1.98in)
Тежина : 414g
Материјал : Медицински силикони
Моќност : 2 АА батерии(Не се вклучени)
Функција : Вибрации,Флексибилност
Примена 1 : Дилдо вибратор реални,Клиторисот stimulator, Секс Играчки За Жена
Апликацијата 2 : Возрасни жени сексот производи,Vibromasseur,Секс машина
Апликација 3 : Водоотпорен Еротски играчки,Моќни Женски Лични Massager
Апликацијата 4 : Пенисот дилдо вибратор за мажи/геј/лезбејските парови
Пакет : 1 x вибратор(Тајна и дискретна од кутија)
Други инструкции :
Тело на безбеден силикони ,Флексибилен и да се чувствуваат удобно
Човечки инженеринг дизајн,Лесно носење
Водоотпорен ,Лесен за Чистење
Исклучете дизајн,заштита на Приватноста Забелешка : Доколку не сакате повеќе јасна слика,ве молиме контактирајте со нас онлајн,ние ќе ги испрати за вас,ви благодариме!

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Вибратори
търговска марка:
йема
Размер:
L22*D5cm (L8.66*D1.98in)
Материал:
Силикон
Номер На Модела:
А0016
Цвят:
Бежов
Тегло:
414g
Материал:
Медицински Силикон
Функция:
Вибрации, Гъвкавост
силата на:
2 батерии тип АА(в комплекта не са включени)
Приложение 1:
Вибратор вибратор реалистичен, стимулатор на клитора, секс играчки за жени
приложение 2:
Възрастните женски секс-продукти, вибриращ масажор,секс-машина
Приложение 3:
Водоустойчив еротични играчки, мощен женски персонален масажор
Приложение 4:
Пенис вибратор вибратор за мъже / гей / лесбийски двойки
Пакет:
Тайната и небезрассудный скоростна