.

Нов ремък в вибриращи двойни фаллоимитаторах с черни g-конците, Мультискоростной вибратор вибратор секс-продукти за двойки, секс-играчки

Нов ремък в вибриращи двойни фаллоимитаторах с черни g-конците, Мультискоростной вибратор вибратор секс-продукти за двойки, секс-играчки

30.38
BGN 27.00 -11 %

Сума
Налично за поръчка


Објектот Стил : Дилдо Вибратор
Боја : Месо боја
Материјал : ABS
Функција : Двојно Повеќе Брзина На Вибрации
Батерија : 2 buc АА батерија (не се вклучени)
Големина : Како што е Прикажано 155x35mm/105x30mm
Функција : Водоотпорен (само за б ody дел,за батеријата дел задржи сува)
Пакет : Во приватноста
Answer : ___________________________ Note :
Овој производ е за поединци и парови за користење, ве молиме да се задржи хигиената, пред и по употреба.
Ве молиме чувајте го AC адаптерот и батеријата кутија во суво место.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Вибратори
Номер На Модела:
ES021701
Атестация На Качеството На Продукта:
CE
Размер:
1 SET
Материал:
КОРЕМНА ПРЕСА
Тип:
Точка G
търговска марка:
orissi