.

Творческо Съзвездие от костен порцелан кафеена чаша 390 мл керамични чаена чаша порцелан чаена чаша любовник кафеена чаша подарък за Свети Валентин

Творческо Съзвездие от костен порцелан кафеена чаша 390 мл керамични чаена чаша порцелан чаена чаша любовник кафеена чаша подарък за Свети Валентин

35.98
BGN 28.00 -22 %

Сума
Налично за поръчка


Дами И Господа, Добредојдовте На Freeson Керамички Продавница!
Производ Вовед
Бренд : Freeson
Предмет : Констелација Кригла со Капак и Лажица
Капацитет : 390ml (приближно)
Материјал : Коска Кина
Пакет : Згусне пена пакет со Подарок Кутија
Превозот датум : во Рок од 4 дена од плаќање
Место на производство : Jingdezhen, Кина
Употреба : Подарок за Денот на Вљубените
Производ Екранот
Овен (Март. 21 ~ Април. 20)
Пожар елемент на Јавуваат носи наметливо "јас" енергија.
СОВЕТИ : Вашата упорност ќе ве доведе до успех. Но вашиот импулсивен темперамент, може да предизвика проблеми.
Бик (Април. 21 ~ Мај. 21)
Земјата елемент на Бик, му носи сила и желба за солидна основа форма и структура.
СОВЕТИ : може да биде и малку бавно-witted, но вашата доследност, ќе се направи до
Близнаци (Мај. 22 ~ Јуни. 21)
Воздухот елемент на Близнаци, ги носи комуникацијата, интелект и брзина.
СОВЕТИ : Вашиот непостојана мотивација носи адаптибилност.
Рак (Јуни. 22 ~ Јули. 22)
Ракот е елемент е Вода. Симболиката на емоции, вода знаци треба да се даваат и да се примаат.
СОВЕТИ : Добра меморија е вашиот роден подарок.
Лав (Јули. 23 ~ Август. 23)
Лео е Оган да јадрото! Оган носи желба да се создаде, иновативност, и да доведе.
СОВЕТИ : Вашата фиксна мотивација додава само-доверба. Но не заборавајте да се балансираат самодоверба со смирение.
Девица (Август. 24 ~ Септември. 23)
Владеел со облик-менувањето на Меркур, Девица работи напорно за да стабилност.
СОВЕТИ : добро образованието е важно. Темелност е вашата предност.
Вага (Септември. 24 ~ Октомври. 23)
Вага претставува Воздухот елемент. Тоа е знак дека е повеќе екстровертен и активни.
СОВЕТИ : Вашиот голема потреба да ги споделат; да бидат фер и непристрасен ќе ви помогне многу.
Скорпија (Окт. 24 ~ Ноември. 22)
Шкорпија е Вода елемент, и ова го прави малку enigmatic знак.
СОВЕТИ : Студија никогаш не би можело да биде проблем за Шкорпија. Вие само треба повеќе доверба.
Стрелец (Nov. 23 ~ Декември. 21)
Стрелец е Оган енергија. Ова е многу активен, екстровертен знак.
СОВЕТИ : Вие дефинитивно имаат талент. Но сепак треба да се концентрира многу повеќе.
Јарец (Декември. 22 ~ Јан. 20)
Јарец е лидер на Земјата знаци. Тука е стабилизирачки сила, една од најтешко-работа знаци на Зодијакот.
СОВЕТИ : Трпение и внимание се вашите предности.
Водолија (Јан. 21 ~ Февруари. 19)
Владеел со шокантна Уран, Водолија е многу epitomes планетата која инспирира тоа. Овој знак има зачудувачки интелектуална и комуникациски вештини.
СОВЕТИ Водолија има многу адаптибилност. Но вие може да се обидете многу нови работи, но заврши комплетирањето на none.
Риби (Февруари. 20 ~ Март. 20)
Риби е Вода елемент. Владеел со мистична Нептун, Овој знак е исклучително приемчив, милосрден, и други-режија.
Розова и Сина лажица да се избере,
Ве молиме забелешка боја ви се допаѓа , или ние ќе ви испратиме еден случаен.
Делокруг На Примена
Рерната × Sterilizer √ Микробранова × Машина За Миење Садови ×
Ние Нудиме :
Трговија на големо (Повеќе квантитет, Подобра цена ! ) Пад на Превозот (без какви било информациите кои за нас на пратката) Прилагодено ЛОГО, Модел или Слика.
Вие Може Да Го Корист..
Ве молиме имајте во предвид :
Поради новиот правилник на Русија поштата, кога се направи ред, Русија клиенти треба да го напише целото име и презиме (на sunname, име и средно име), или пакети ќе биде испратена назад. Не име и презиме, ние ќе одбие да испратите стоки надвор! Ви благодариме!
Превозот :
Вашата цел ќе бидат обработени во рок од 4 работни дена по уплатата. И ние ќе испратите следење на број за вас.
Кина пост воздух mail, Eub, EMS, DHL, Fedex ОДНОСНО се достапни.

Всичко за продукта

Вид Съдове За Пиене:
Чаши
документ:
CIQ, ЕИО, CE / EU, FDA, LFGB, SGS
Стил:
Творчески
Аксесоари:
С лъжица
търговска марка:
Фрисон
Спецификация:
1
Характеристика:
Екологично Чист, Зареден
Керамични Тип:
Костен Порцелан
Номер На Модела:
МКБ50
Материал:
Керамични
Форма:
Ръкохватка
Тип:
Чаши За Кафе
Предмет на:
Чаша Съзвездие
Обемът на:
390 мл
Материал:
Костен Порцелан
Стил:
Творчески/Забавен
Пакет:
Сгущает пенопластовый пакет
Воспользуйся:
Съдове за пиене или за подарък
Нето тегло:
0,35 кг
Място на производство:
Цзиндэчжэнь, Китай