.

Метални брейды scrapbooking декорации DIY Занаятите бижута прави изводи Коледно дърво, тъмно зелен 8 mm x 7 mm, 50 бр.

Метални брейды scrapbooking декорации DIY Занаятите бижута прави изводи Коледно дърво, тъмно зелен 8 mm x 7 mm, 50 бр.

2.94
BGN 2.00 -32 %

Сума
Налично за поръчка


Топло Препорачуваме Продажба
Ве молиме СТАН да уживаат Повеќе ПОПУСТ : )
Методи за плаќање
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa, Master Card, QIWI, Western Union, и Банкарски Трансфери. Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.
Повратни Информации & По Продажба На Услуги
Тоа е високо ценет дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, ние имаме повеќе од десет години вредни искуства во оваа област, па ние може да го реши секој проблем за вас. Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор. Ни веруваат, било инциденти ќе бидат решени. Метал Brads Scrapbooking Разубавувањето DIY Занает Накит Одлуки Наоди Елка Темно зелена 8мм x 7mm ,50 Компјутери Материјал Легура Големина Приближно : 8mm x7mm( 3/8" x 2/8")
Дупка големина : /
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Боја Темно зелена Количина ќе добиете 50 на овој објект во листата цена Дел Не. B72997 Забелешка. Овие предмети се меша по случаен избор, па Боја на Brads сте го добиле можат да бидат не баш исто како што сликите покажуваат.

Всичко за продукта

търговска марка:
DoreenBeads
Материал:
Сплав
Номер На Модела:
B72997
Размер:
8mm x7mm( 3/8 x 2/8)