.

YLCD586 обувки метални режещи печати за scrapbooking шаблони САМ албум хартиени карти украса ембосинг папка Die Кътър модел

YLCD586 обувки метални режещи печати за scrapbooking шаблони САМ албум хартиени карти украса ембосинг папка Die Кътър модел

8.00
BGN 5.00 -37 %

Сума
Налично за поръчка

ПРОМОЦИЈА
(2018/03/28 00 : 00 - 2018/03/30 23 : 59)
Сите нарачки над 5 предмети ќе имаат дар за вас, купуваат повеќе, ќе имаат повеќе предмети. Ви благодарам многу!!
започнете
крајот
en
ѕвезда Висок Квалитет на Јаглерод Метал Челик Гравирање Сечење Умира За Scrapbooking Занает Хартија Картички Албум Прави Шаблон Висок Квалитет на Обработка Технологија, Нормално Материјал Не Се Споредливи Материјал : Јаглерод Метал Челик Материјал : Со Употреба НА Крос-Машина за сечење, Повеќето Од Крст-машина за сечење Може да Се Користат За Тоа. Големина : 9.3*7.2 cm


Всичко за продукта

Номер На Модела:
YLCD586