.

5 Бр Издател На Метални Режещи Удари Scrapbooking Занаят Декоративно Щамповане Папка Костюм Режещи Удари Хартиени Карти Модел

5 Бр Издател На Метални Режещи Удари Scrapbooking Занаят Декоративно Щамповане Папка Костюм Режещи Удари Хартиени Карти Модел

BGN 2.85

Сума
Налично за поръчка


Спецификација
Материјал : направен од 100% Челик
Боја : Како на слики
Работи во повеќето големи брендови на умре сечење машини
Големина : најголема е 7.5x7.5 6.7x6.7 4.8x4.8 3.5x3.5 2.3x2.3cm
5 компјутери етикета метал cutting умира

Всичко за продукта

Номер На Модела:
щанци за рязане на метал етикети
Материал:
Цвят :