.

YLCS010 очила писмо прозрачни силиконови печати за scrapbooking САМ албум карти като украса прозрачен гумен печат 8*9.5 см

YLCS010 очила писмо прозрачни силиконови печати за scrapbooking САМ албум карти като украса прозрачен гумен печат 8*9.5 см

3.74
BGN 3.00 -20 %

Сума
Налично за поръчка

ПРОМОЦИЈА
(2018/03/28 00 : 00 - 2018/03/30 23 : 59)
Сите нарачки над 5 предмети ќе имаат дар за вас, купуваат повеќе, ќе имаат повеќе предмети. Ви благодарам многу!!
започнете
крајот Висок Квалитет Јасно Марки За Scrapbooking Занает Хартија Картички Албум Одлуки Користи со акрил назад блок Материјал : Силикон Големина : 8*9.5 cm

Всичко за продукта

Воспользуйся:
Украса
Номер На Модела:
YLCS010
Тип:
Стандартен Печат
Материал:
Силикон