.

Смола 150шт 12mm AB цвят, сърце на змия зърно кожа Flatback scrapbooking за телефон Сам Занаятите C744*5

Смола 150шт 12mm AB цвят, сърце на змия зърно кожа Flatback scrapbooking за телефон Сам Занаятите C744*5

BGN 7.81

Сума
Налично за поръчка


Големина : 12mm
Боја : се погледне на слика
Топло совет :
1.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца.
2.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на страницата фото и вистинскиот објект.
Цел цена > $8 бесплатен превозот превозот времето е кратко целосно следење на информации
Ако имате било какви прашања,ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!

Всичко за продукта

Номер На Модела:
C744*5
Материал:
Смола