.

100шт 20x23mm синьо бяло смесени дървена Корона Flatbacks занаяти изтъркан шик бижута за производство на карти scrapbooking

100шт 20x23mm синьо бяло смесени дървена Корона Flatbacks занаяти изтъркан шик бижута за производство на карти scrapbooking

BGN 4.78

Сума
Налично за поръчка


Оваа листа е за 100pcs/многу сина и бела мешавина круна дрво embellishments flatbacks,секоја големина е 20x23mm.
Материјал : Дрво
Пакет : 100pcs
Fucntion : Многу добро предмети користите за cardmaking,scrapbooking,embellishments и многу повеќе занаети проект.
ПРЕВОЗОТ :
1. Брод на СВЕТОТ.
2. Нарачки обработени во рок од 2 работни дена од денот на плаќање проверка.
3. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
4. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 40 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
ПЛАЌАЊЕ :
1. Ние го прифатат плаќање преку ALIPAY САМО.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 4 дена .
3. ВКУПНИОТ ИЗНОС ДОЛЖИ вклучува последната аукција цена плус S&H(Превозот и Ракувањето).
4. S&H ќе биде определена врз основа на БРОД ДА се обрати. ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД : S&H НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ ДАВАЧКИ, LOCATL ДАНОЦИ ИЛИ БИЛО КОЈА ДРУГА УВОЗ ТАКСИ.
ПОВРАТНИ информации :
Ако имате било какви проблеми или проблеми што со својата цел или производи ,ве молиме порака нас и ни дава шанса да им помогне пред да ја напушти која и повратни информации,ние веруваме дека можеме да произведуваат позитивен исход на секоја ситуација и ќе работат напорно за да заработите вашата пофалба.
Ви благодарам многу!!!

Всичко за продукта

Материал:
Дърво
Номер На Модела:
WE3243
Тип:
плоски гърба
Цвят:
Синя смес
Размер:
20x23mm