.

Продажба на едро 100 бр./лот 9x12 см син корал органза чанти бонбони, подаръци, бижута опаковка чанта сватба дантела торбичка за подарък торбички

Продажба на едро 100 бр./лот 9x12 см син корал органза чанти бонбони, подаръци, бижута опаковка чанта сватба дантела торбичка за подарък торбички

15.65
BGN 14.00 -11 %

Сума
Налично за поръчка


Добредојдовте на Роуз Куќа :
100pcs/многу Сина Coralline Organza Торба 9x12cm Drawable Шарм Бонбони Накит Пакување Торба Пошта Мали Organza Подарок Перница
Вашето задоволство е наша извршување
Ние се претпостави сите одговорноста за овој оглас
Опис На Производот
Објектот Количество 100 PCS /многу
Точка Бр.
Organza Подарок Торба 670
Објектот Материјали
Organza
Главната Боја
Сина Корални Дизајн
Објектот Околу Големина
9x12cm
Објектот Форма
Правоаголник
Мерка Конверзија
1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm
Објектот Useage Одговара Накит Монистра Хривнија Ѓердан Шарм Бонбони Чај Козметика Бутик Подарок Пакување Екранот драг пријател,можеби слика може да не ги одразуваат фактичката Големина на објектот.ве молиме проверете ја големината, ви Благодариме!
За Кориснички
1.За organza торба и сомот подарок торба,Секоја големина може да се прилагоди на вас . Ако сакате да се печати вашето ЛОГО , минимум цел количество е 500-10000pcs. Можете да ни испратите вашето ЛОГО ,И ние ќе ви ги даде нашата најдобра цена според вашето ЛОГО боја.Но, Ако вашиот количина е помала од 500pcs ,цената ќе биде поскапо.
2.За пластична кеса , со минимална количина за 9*15cm е 50000pcs , за поголем големина е 10000pcs.
3.За Хартиена кеса ,со минимална количина за печатење на логото е 2000pcs според нашите акции големина .
4.За накит пакување картичка, мин количина е 5000pcs ,ова е за earring картичка,ѓердан картичка,накит сетови картичка,нараквица картичка и косата додаток картичка , за цена , на минимална количина е 10000pcs за сопствени логото.
Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон . Тоа го штити предмети од оштетување во транзит.
Шопинг Процес
За Превозот
1.За руската клиент ,ве молиме оставете ни го вашето точно име на (Име и презиме)и детални адреса , или поштата не може да се достави пратката .
2.Повеќето од нашите пакети кои се испраќаат по пошта ВОЗДУХ MAIL во рок од 3 работни ден на по добиеме вашата уплата.
3.Во нормално ние ќе ја испрати на пратката од страна на E-пакет на САД,тоа ќе потрае околу 7-20days за изведување.
4.Кина Пост Воздухопловната Пратката нормално зема во рок од 15-45 работни дена да пристигнат. Точно испорака дена да варира во зависност од различни земји. Понекогаш потрае малку подолго , Поради Локалните испраќање или други причини . Тоа може да оди повеќе од 20 дена ,ви благодариме за вашето разбирање.
5.Понекогаш ние ќе ви ја испратиме стоката со DHL ИЛИ FEDEX за слободен за некои земји, ако цел е над 100(Ако пратката е голем волумен ,ние не може да се направи )
6. Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме !
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме! : ) Ако не сте задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодариме! : )
100pcs/многу Сина Корални Organza Торба 9x12cm Drawable Шарм Бонбони Накит Пакување Торба Пошта Мали Organza Подарок Перница

Всичко за продукта

Случай:
Рожден ден, Нова година, Сватба, Ден на Благодарността, Коледа, Ден за защита на децата
Модел:
Растението Шарени
Номер На Модела:
Малка чанта от органза 9х12см
is_customized:
Yes
търговска марка:
Коми
Материал:
Органза
размера на чантата:
9x12cm (3.54x4. 72)
Цвят:
Син Корал Дизайн
Материал:
Органза (Тюл)
стил чанта:
Бижута За Окачване На Торбичка Чай Чанта Бутик Торба С Бонбони За Подарък Чанта, Опаковки, Торбички
Място на произход на стоките:
Zhejiang, Китай (континентален)
Използвайте за това :
Бижута Изводи Окачване Чай Подарък Бонбони Бонбони Опаковане На Подаръци
Is_customized:
Can Custom Logo (Bolsas de Regalo)
Повърхностна Обработка:
Горещо Щамповане
Тип:
Доставка За Събития И Партита
Тип Елемент Event & Party:
Party Wedding Favor Candy Gift Bag