.

13 * 18 100шт стари кафяви джутовые торбички, ръчно изработени Drawstring подаръчни комплекти за бижута / сватба/Коледа опаковка ленена чанта чанти

13 * 18 100шт стари кафяви джутовые торбички, ръчно изработени Drawstring подаръчни комплекти за бижута / сватба/Коледа опаковка ленена чанта чанти

127.68
BGN 84.00 -34 %

Сума
Налично за поръчка

Јута Кеси големина Други вреќи Кликнете тука : , , , , ,, , , ,
Топло совети : големини од мерењата прирачник, и може да има грешки 0.5-1cm поради различните методи за тестирање. Слики и информации само за референца, бидејќи снимање светла и различни бои на екранот и други прашања може да предизвика слика на стоки и материјали имаат одредена боја, сите да преовладуваат во вид.

Всичко за продукта

Случай:
Материал:
Плат
Брой КОМПЮТРИ:
100шт
is_customized:
Yes
Модел:
Не, Плътен Цвят
Номер На Модела:
13х18