.

Цветни Led Светещи Коледни Косата Мига Нарастваща Светлина Нагоре Партията Хелоуин, Маскарад Led Перуки Танцови Шапки За Нощен Клуб

Цветни Led Светещи Коледни Косата Мига Нарастваща Светлина Нагоре Партията Хелоуин, Маскарад Led Перуки Танцови Шапки За Нощен Клуб

BGN 460.80

Сума
Налично за поръчка


Шарени Led Прозрачна Божиќ Коса Трепка Расте Светне Партијата Ноќта На Вештерките Се Маскира Led Перики Танц Headwear За Ноќен Клуб
1.LED Перики
2. Повеќе детали за ДОВЕДЕ лицето маска
Име на производ
LED перики
Производ големина
Возрасни Стандард
Извор на светлина
LED
Батеријата
Батерија
Се користи за
DJ Божиќ на Партијата ноќта на Вештерките Роденден
Плаќање , Western Union трговија на Големо и прилагодени на купувачот
Pls контактирајте ме
3. Пакување & Испорака
Ние брод од страна на EMS, DHL,FEDEX, Кина Пост воздух mail, Кина Пост воздух парцела и на друг начин.
DHL превозот обично трае 3-7 работни дена во зависност од земјата доставени до.
EMS превозот обично трае 8-12 работни дена во зависност од земјата доставени до.
FEDEX превозот обично трае 3-7working дена зависи од земјата доставени до.
Кина Пост Воздух Mail : превозот обично трае 15-30 работни дена во зависност од земјата доставени до.
Во нашиот бесплатен превозот нудат, ние ќе ви понуди голем број на превозот опции за клиентите, ве молиме да се разбере јасно некаде ние сме користење на изразат испорака начин.
5. Нашите Услуги
• Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
• Сериозни Купувачот Само ! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
• Ние ќе организира shiping што е можно поскоро откако ќе го извршите плаќањето.
• ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker ,T/T ,western union.

Всичко за продукта

Случай:
Рожден ден, парти Хелоуин, парти, великото събитие, Китайската Нова година, Сватба, Ден за защита на децата, сватба и годеж, Нова година, Великден, Коледа, Деня на Благодарността
is_customized:
Yes
Брой КОМПЮТРИ:
1бр
Тип На Доставките На Светлина:
Сиянието На Панделка За Коса
Номер На Модела:
Ledheadwear2
Име на продукта:
Led светлинен танцови шапки, светещи перуки за коса
методи за контрол:
Ключ или дистанционно управление
Цвят на светодиодите:
пъстри
Цвета На Купето:
Бял или подгонянный
Дължина на перука:
Около 1,2 м
Воспользуйся:
Бар, DJ, Коледа, Хелоуин
Батерия:
Акумулаторна Батерия
Източник На Светлина:
ДРИБЛИРА
На едро и индивидуален купувач :
моля, свържете се с мен за получаване на отстъпки
място на произход:
Гуанджоу, Китай