.

10 бр. / лот 6 инча 15 cm цветна сватба хартиен фенер партия направи си САМ виси фестивал топка светлина украса за рожден ден на доставката

10 бр. / лот 6 инча 15 cm цветна сватба хартиен фенер партия направи си САМ виси фестивал топка светлина украса за рожден ден на доставката

BGN 15.41

Сума
Налично за поръчка


10pcs/број 6 Инчен 15cm Шарени Свадба Хартија Фенер Партија DIY Виси Фестивал Топката Светлина Декорација Роденден Материјали
Материјал : хартија+метал
Боја : 20colors за да изберат
Големина : 6 Инчен 15cm
Пакување : 10pcs/многу
Употреба : Дома декорација/свадба декорација/ празник декорација /партија декорација

Всичко за продукта

Размер На Фенера:
6 инча
Тип На Лампата:
Висящи Фенери
Случай:
Рожден ден, парти, сватба и годеж, сватба, Коледа, Ден за защита на децата
Номер На Модела:
005100122
търговска марка:
ЦИНВАН
Форма На Фенер:
Кръг
Материал:
Хартия