.

1бр 32 инча златни балони цифров 0-9 номер балони Сватба, Рожден Ден декоративни надуваеми balao de феста casamento

1бр 32 инча златни балони цифров 0-9 номер балони Сватба, Рожден Ден декоративни надуваеми balao de феста casamento

5.12
BGN 2.00 -61 %

Сума
Налично за поръчка


Ова е 1pcs цена Дигитални балон : Само 0-1-2-3-4-5-6-7-8-9 Боја; Чисто Злато - Сребро.
драг пријател,pls внимание,
ако вашата цел ,но таму ќе нема следење на информации,не се загрижени,мора да може да се примени на вашиот производ, ако сакате да проверете следење информации,можете да изберете Кина пост регистрирани воздух mail.
ако вашата нарачка >=5$,јас ќе го испратам од Кина пост регистрирани воздух mail.
на секое прашање,pls cantact со нас ,ние ќе ви помогнат да се реши проблемот,pls не се спомене спорот,
ви благодариме.
Како да се користи шопинг кошничка?

Всичко за продукта

Цвят:
Чисто Злато, 0, Чисто Злато, 1, Чисто Злато, 2, Чисто Злато, 3, Чисто Злато, 4, Чисто Злато, 5, Чисто Злато, 6, Чисто Злато, 7, Чисто Злато 8, Чисто Злато, 9 Сребро 0, Сребро 1, Сребро 2, Сребро 3, Сребро 4, Сребро И 5, Сребро 6, Сребро 7, Сребро 8, Сребро 9
Случай:
Формата Стил:
брой
Номер На Модела:
XLB045-1
is_customized:
Yes
Брой КОМПЮТРИ:
1бр
Класификация:
Балон
търговска марка:
ЗОРАТА
Материал:
Алуминиево Фолио
Модел:
Лъскава Версия
Възрастова Група:
> 3 години
Спецификация:
16 inch
Тип Елемент:
Единична стая
Форма:
Непостоянен
Опаковка:
1 бр. / лот
is_customized:
yes
Размер:
32 inch