.

2017 нов стил жълто 10 Избор на цвят cosplay мъжки V за Vendetta Flash El Wire Led Glowing Party Mask 3V Sound Active driver

2017 нов стил жълто 10 Избор на цвят cosplay мъжки V за Vendetta Flash El Wire Led Glowing Party Mask 3V Sound Active driver

28.61
BGN 25.00 -13 %

Сума
Налично за поръчка


Yuehui-Осветлување 2016 Година Нова Година Жолта Боја Cosplay Машки V за крвничко однесување Флеш Ел Жица Led Светлечки Маска 3 V Звук на Активен возач
Спецификација :
Ова е ЕЛ Маска со функција на Звук на Активен и блескави.
- 10 Lighting Боја : Сина, Транспарентен Сина, Црвена, Розева, Виолетова, Жолта, Портокалова, Бела,
Зелена, Лимон Зелена.
- Powered By : 2 x AAA Батерии (Не се Вклучени)
- Мулти Функција : Стабилен На,Светкави, Звук На Активен, Исклучување
- Објектот Тежина : 75g
- Работна Температура : - 30~ 80 Степен
Пакет Вклучувајќи :
1 x ЕЛ V за крвничко однесување Маска
1 x 3 V Звук Активни Батеријата Случај & Контролер
ЕЛ Жица Карактеристики :
1. Отпорен На Вода, Достапни За Внатрешна И Надворешна Осветлување.
2. Флексибилни, За Да Може Да Биде Свиткана Во Било Какви Форми И Отсечени Во Било Која Должина.
3. Заштеда На Енергија И Животната Средина-Пријателски.
4. Понуда За 360 Степени На Осветлување.
5. Долг Живот Време, Повеќе Од 12,000 Часа.
6 Може да се Користи За Играчки/Занает Декорација, Дрво Декорација,Носии, Автомобил Декорација, Околу Краци На Вашиот Велосипед Гуми, Вашиот Зглобовите, Дури и на Вашето домашно Милениче е Јака За Екстра Заштита Во Вечерните часови.

Всичко за продукта

Тип:
Парти Маски, Злодейская Шега
Площ На Покритие:
Анфас
Материал Маска:
PVC
Възрастова Група:
Възрастни
Случай:
Парти
Номер На Модела:
DC-3V
търговска марка:
ДА ХУЙИ ЕЛ
Цвят:
10 Избор На Цвят
Ел-инвертор:
Звукова активен шофьор DC3V
Използвайте за:
Играчки / Украса На Партията На Кораба
Място на произход на стоките:
Китай (Континентален)
Функция:
Устойчиво включване / мигане / Включване на звука / изключване
Се захранва от:
2 батерии тип ААА (в комплекта не са включени)