.

5 бр./ светещ пеперуда Безплатна доставка плитки концерт бар атмосфера сватба, маскарад страна подпори флаш играчки, аксесоари за коса

5 бр./ светещ пеперуда Безплатна доставка плитки концерт бар атмосфера сватба, маскарад страна подпори флаш играчки, аксесоари за коса

BGN 12.00

Сума
Налично за поръчка

-15.00 /барел 5pcs/ прозрачна пеперутка Бесплатен Превозот плетенки концерт бар атмосфера свадба маскарада партија реквизити флеш играчки, коса додатоци Детали за Производот : Боја : Шарени промени Материјал : Оптички влакна Димензии : Должина 40 CM Тежина : 20g Пакување : Индивидуално спакувани Пакет Листата : 5 компјутери
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот
поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ
ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со
превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објект во нејзината оригинална
состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот
и Продавачот ја откажете трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации
е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или
негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Тоа е невозможно да се обрати
прашања, ако не знаеме за нив!

Всичко за продукта

Случай:
Светлинен Време:
8-12 часа
търговска марка:
Шикай
is_customized:
Yes
Номер На Модела:
SC0720001
Тип На Доставките На Светлина:
Сиянието На Панделка За Коса
Брой КОМПЮТРИ:
5шт
Тегло:
20g
Размер:
Length 40CM
Цвят:
Цветни промяна