.

Хелоуин Подпори На Партията На Цялото Лице Смешни Очила Очила Изненадани Пролет Хелоуин Облекло Страшни Костюми Хитър Играчки Фалшиви

Хелоуин Подпори На Партията На Цялото Лице Смешни Очила Очила Изненадани Пролет Хелоуин Облекло Страшни Костюми Хитър Играчки Фалшиви

14.38
BGN 14.00 -3 %

Сума
Налично за поръчка


Ноќ На Вештерките Партија Реквизити Целото Лице Смешни Очила Очила Изненадени Пролет Ноќта На Вештерките Облека Страшно Носии Слабо Играчки Лажни
За нас :
Lmon Кина Производи Центар е професионална ноќта на Вештерките маска производителот специјализирана во областа на латекс маска&ПВЦ маска за повеќе од 3 години. Нашите клиенти од целиот свет. Ние ќе ви обезбедиме нашите најдобри цени и добра услуга во секое време.
Decription :
1) Материјал : направен од природни еко-пријателски PVC ( нетоксични )
2) Големина : вистински возрасни големина (одговара за големина)
3) Употребливи опсег : Пантомимичари Странките, Подароци, Костимот Партии, Карневал, Божиќ, Велигден, новогодишната ноќ Партија, ноќта на Вештерките, Роденден итн.
4) Сертификати : SGS&EN-71 итн.
5) Пакет : 1pc/polybag+надворешниот торба
Карактеристики :
1) Материјал : 100% еко-пријателски природни ПВЦ
2) Сите маска доби одобрен : SGS&EN71
3) Сите фотографии иста вистински маска ( без мамење )
4) Конкурентна цена и висок квалитет
5) Брзо одговор на вашето прашање
6) Брза испорака и време на испорака
Испорака :
1) Delievery време : нормално 5-45 дена работни дена
2) Испорака методи : Кина пост воздух mail/Хонгконг пост воздух mail/dhl express
Надвор услуга :
1) Одговор на вашите барања во 24 работни часа
2) Exprienced службеници одговор на сите ваши прашања во течно англиски јазик
3) Специјален попуст и заштита на продажбата е предвидено да дистрибутери
Топло добредојде до сите пријатели плати, посетете ја нашата продавница или да прават бизнис со нас, Lmon Кина Производи Центар секогаш се држи до" Win-Win Соработка".

Всичко за продукта

Тип:
Парти Маски, Злодейская Шега
Площ На Покритие:
Анфас
търговска марка:
Kteam
Случай:
Хелоуин
Материал Маска:
PVC
Възрастова Група:
Възрастни
Номер На Модела:
Км-1527