.

Китайски хартиен фенер Ballf за сватба градина, парти хотел виси декор полза 5 бр сребро и 5 бр Черно за лот

Китайски хартиен фенер Ballf за сватба градина, парти хотел виси декор полза 5 бр сребро и 5 бр Черно за лот

23.18
BGN 23.00 -1 %

Сума
Налично за поръчка


Опис :
5 парчиња сребро+5 парчиња црна хартија фенери по многу за Градина Тематските Партија Хотел Виси Оркестарот Корист Материјал : оризова хартија, железо жица Совршен Виси декорација за Свадба партија место ,Тема Партија , Скара, Продавници ,Хотели, градина, дома, на отворено дел Совршен за DIY сликарство, цртање за деца, Тие исто така може да биде обоен и украсена, што ги прави совршени за забава различни видови на активности на партијата
Пакување : 1 компјутер фенер со проширувач и настава хартија по ПП торба; 10 парчиња хартија фенери по многу.
ВНИМАНИЕ ве Молиме :
1. Ќе има неколку боја разлика со фотографии и рачно изработени стандард за квалитет.
2. Поголема количина или изразат начин на испорака, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас за добри цени.
Ви благодариме!
Имајте пријатен Шопинг!

Всичко за продукта

Размер На Фенера:
8 инча, 14 инча, 10 инча
Случай:
Денят на св. Патрик, Абитуриентски бал, Свети Валентин, Ден на Земята, сватба и годеж,Кръщение и Кръщението, Ден за защита на децата, великото събитие,Ден на бащата, Китайската Нова Година, Деня на Благодарността
търговска марка:
JOYUSPARTY
Форма На Фенер:
Кръг
Номер На Модела:
PL-SLV+BLK
Материал:
Хартия
is_customized:
Yes
Размер:
8 inch or 10 inch or 14 inch
Цвят:
черно и сребристо
Случай:
декорация парти
Тип На Лампата:
Висящи Фенери