.

Сладък Животни Прасе Маска Пълна Главата Латексови Маски, Хелоуин, Маскарад Прасе Гумени Маски Карнавал Партия Cosplay Костюм, Реквизит Възрастни

Сладък Животни Прасе Маска Пълна Главата Латексови Маски, Хелоуин, Маскарад Прасе Гумени Маски Карнавал Партия Cosplay Костюм, Реквизит Възрастни

14.38
BGN 13.00 -10 %

Сума
Налично за поръчка


Симпатична Животно Свиња Маска За Целосна Главата Латекс Маска За Ноќта На Вештерките Се Маскира Свински Гумени Маски Карневал Партија Cosplay Костим Реквизити Adult Size
Опис :
Име На Производ : Симпатична Животно Свиња Маска
Боја : розева
Совршен за Маскарада Странките, Подароци, Костимот Партии, Карневал, Божиќ, Велигден, новогодишната ноќ Партија, ноќта на Вештерките, итн.
материјал : еко-пријателски латекс
Големина : Одговара на повеќето возрасни глави
Алергија предупредување
1.Ако сте алергични на латекс, donot носат ова.
2.Овој производ е нормално да имаат мирис на латекс , може да се стави тоа на Вентилација место за еден ден .
Пакет Се Вклучени :
1x Зајакот латекс Маска
Испорака : Кога ќе го поставите цел,ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски, такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки Гаранција & Одржување : Ние нудиме 15 дена слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 7 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Најважно!!! Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.

Всичко за продукта

Тип:
Маска За Партита, Животни
Площ На Покритие:
Анфас
Случай:
Хелоуин
Възрастова Група:
Възрастни
търговска марка:
Блэкберро
Номер На Модела:
ku9638
Материал Маска:
Латекс