.

6 бр./партида балони грах през цялата бутилка майлар 18 инча балон фолио baby shower сватба, рожден ден, годишнина парти декорации

6 бр./партида балони грах през цялата бутилка майлар 18 инча балон фолио baby shower сватба, рожден ден, годишнина парти декорации

BGN 4.26

Сума
Налично за поръчка


6pcs/многу партија декорација балони овошје деца играчки свадба балони круг ballon mylar 18inch
Големина : 18 инчи/ 45 cm
Превозот
Нормално нарачки под $7.00 ќе бидат испратени преку кина пост обичен мал пакет плус (без следење на број и следење на информации), тоа може да потрае до 39-75 дена да бидат испорачани. Ве молиме да бидете трпеливи чекате на вашиот парцела.
Нарачки на повеќе од $7.00 ќе бидат испратени преку регистрирани воздухопловната (со следење на број и следење на информации). За меѓународни пакети, може да потрае до 20 -60 дена да бидат испорачани.

Всичко за продукта

Размер На Бутилката:
18 инча
Брой КОМПЮТРИ:
6шт
Случай:
търговска марка:
Юниквин
Номер На Модела:
b-dot18
Формата Стил:
Кръг
Класификация:
Балон
is_customized:
No
Материал:
Алуминиево Фолио
Размер:
45cm
Пакет:
6 бр. / лот
Дизайн:
модел грах