.

Експресна безплатна доставка персонализирани bobblehead кукла сватбен подарък сватбена украса polyresin потребителски кукли

Експресна безплатна доставка персонализирани bobblehead кукла сватбен подарък сватбена украса polyresin потребителски кукли

BGN 207.98

Сума
Налично за поръчка


start16846496342313
end16846496342313
Добивање уморни имаат иста торта topper или дома декорација?
Она што нешто посебно за незаборавно свадба ден?
Дали сте во потрага за единствена свадба подарок за вашиот пријател?
Им даде personlized неколку doy....
Постојат многу стилови можете да изберете. Телото е фиксна и ние ќе се направи главата, вкупната големина околу 15cm-18cm високи. Тоа обично трае 2 недели за да се заврши на производот, ние ќе го задржи статусот и заврши производи на клиентот потврди доколку тоа е во РЕД пред превозот надвор.
Успешен пример :
Како да се Избере :
Чекор 1 : Изберете тело НЕ
Чекор 2 : Изберете Очите, косата и бојата на кожата
Чекор 3 : одберете ја главата стил
Чекор 4 : се Обезбеди јасна напред и од страна приказ на вашата слика
Step5 : Оставете неколку име и свадба датум ако треба да се направи знак одбор под кукла.
Pls бидете сигурни дека ќе ги обезбеди сите информации, кога ќе го поставите цел.
Најголемиот дел продажба :
Сè во нашата продавница е spporting големо се продаваат, не двоумете се да контактирате со продавачот на производи/количини ќе се intrested во. Ние сме многу превозот methord опции кои можат да ви помогне да заштедите на превозот цена не само воздух товар, но исто така карго превозот. Постојат, исто така, варира превозот methord освен систем покажа, на пример, за Russion, постои начин може да се ослободи вашиот данок. Такви линии има и други области како Австрискиот или ЕУ.
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете соодветна испорака метод кој одговара на вашата локација и да ги плати сите трошоци, вклучувајќи превозот надомест. Ние не може да гарантира испорака време на меѓународните пратки поради направи разликата во царината расчистување време во одделни земји. Ако ви се некако во треска, можете да изберете DHL/Федекс/UPS-от или други начини кои обично побрзо од другите. Исто така можете да контактирате продавачот за било каков предлог врз основа на минатото искуство. Би можело да постојат и некои други опции освен емисии на систем. Ве молиме имајте во предвид Продавачот е одговорен за сите состојба на производ скршени, не се исти како и опис, но во сите услови и ние не сме наплата на надоместокот за било какви причини одбиени пратки. Купувачот е одговорен за сите обичај /должност цена со сите услови. Ние може да им помогне на клиентите да бара производи како примероци или подарок се во someway но, ова не е гаранција дека тоа нема да предизвика никакви дополнителни такса или сопствени проблеми. Ве молиме да не контактирате доколку имате посебни барања при нарачката.
Боја Несовпаѓање :
Разликите во боја може да предизвика од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, ако верувате дека примени на определено погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас слободно.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме да ни даде на 5 ѕвезди позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги. Сепак, ако имате било какви проблеми, вие сте слободни да контакт пред да замине никакви негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди најдобар задоволството на клиентите услуги.
Q&A :
1. Може ли да се промени за фиксно тело ткаенина боја?
Да, можете, ве молиме адреса вашите детали услов при поставувањето на цел, или, ќе оди на фото покажува стандардна боја.
2. Можам да го променам мојата насмевка различни од фотографијата?
Нема. Ние ќе го персонализирате вашиот шеф врз основа на насмевка како на вашиот предвидено фотографијата, ако сакате поголеми/помали насмевка, Pls бидете сигурни дека фотографијата можете да се обезбеди е точно она што го сакате.

Всичко за продукта

Размер:
Full body custom, Custom Head
Материал:
Смола
is_customized:
Yes
Случай:
Сватба И Годеж, Сватба
търговска марка:
CustomFest
Състояние:
сватба, юбилей, рожден ден
Материал:
полирезин
Стил На Главата:
тъпак, голяма глава, истинската главата на съотношението