.

1бр стари цветни сърца овесени ядки банери чул джутовые знамена Коледа, Сватба, рожден Ден фотография подпори виси украса

1бр стари цветни сърца овесени ядки банери чул джутовые знамена Коледа, Сватба, рожден Ден фотография подпори виси украса

6.10
BGN 5.00 -18 %

Сума
Налично за поръчка


Име на производ : Шарени Срцето Банер Материјал : 100% Висок Квалитет на Природен Јута Боја : Кафена Големина : Вкупната Должина : 1.65 m Пакет се вклучени : O ne поставите има 7 Знаменца . На Bunting Е Гроздобер И Природен,Може Да Се Мијат,Така Што Тоа Може Да Се Користи За Многу Настани, Свадба,Бебе Шоу,Роденден,Забава Или За Домашна Декорација. Напомена : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Боите може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере

Всичко за продукта

Случай:
Рожден Ден, Парти, Абитуриентски Бал,Годишнина,Сватба И Годеж,Нова Година, Деня На Благодарността,Коледа
Материал:
естествен коноп
Номер На Модела:
008
is_customized:
Yes
Класификация На Продуктите:
Банери
търговска марка:
ДОНЬЯМИМИ