.

15PSC/лот сватбени мустаци Маска рожден ден снимка щанд подпори очила устните на клечка за забавление, сувенири вечерни аксесоари HG0207

15PSC/лот сватбени мустаци Маска рожден ден снимка щанд подпори очила устните на клечка за забавление, сувенири вечерни аксесоари HG0207

7.01
BGN 4.00 -43 %

Сума
Налично за поръчка


15 PSC/МНОГУ Свадба Мустаќи Маска Роденден Фото Кабина Реквизити Очила Усна За Стап За Забава Услуги Партија Материјали HG0207
Карактеристики :
Сосема нов и висок квалитет.
Совршена како фотографија држач за на Свадба, Роденден како така натаму.
Како DIY проект каде што лепак стапови врз картон маски во подготовка.
Едноставен лесен декорација за да се создаде голема забава со вашите пријатели.
Авто-инсталација, ќе имаат соодветен број на бамбус стапчиња и лепак, можете едноставно да се залепи.
Уживајте во вашата шопинг време, имајте пријатен ден!
Материјал : Картичка Одбор
Боја : се Погледне на слики
Пакетот Вклучува :
15pcs/set X Фото Кабина Реквизити
За Бојата На сликата покажува реалната предмети без некоја посебна обработка. Но бојата и осветлувањето може да се разликува малку поради различни компјутерски монитори или други фактори.
Вашето разбирање ќе бидат високо ценети!
уживајте во вашиот добро време!

Всичко за продукта

Тип:
Маска За Партита
Материал Маска:
Хартия
Възрастова Група:
Възрастни
Номер На Модела:
HG0207
Площ На Покритие:
Долната Половина На Лицето
Случай:
Сватба
Тип 2:
реквизит от сватбени услуги фотобудки
тип3:
парти снимки щанд подпори