.

Ярко розова органза чанти 13x18 см, 1000 бр./лот Party Доставки Drawsting подарък чанта чанти сватбата полза бонбони бижута опаковка чанти

Ярко розова органза чанти 13x18 см, 1000 бр./лот Party Доставки Drawsting подарък чанта чанти сватбата полза бонбони бижута опаковка чанти

122.40
BGN 110.00 -10 %

Сума
Налично за поръчка


Големини Имаме
Нова Мода 1000pcs/многу Multicolors Organza Кеси 13x18cm Свадба Декорација Накит Монистра Пакување Organza Подарок Пошта Со Drawstring
Вашето задоволство е наша извршување
Ние се претпостави сите одговорноста за овој оглас
Објектот Количество 1000 PCS /многу
Точка Бр.
Organza Подарок Пошта 094
Објектот Материјали
Organza
Главната Боја
Црна, Бела, Маслиново Масло,Црвена, Сина,Зелена,Розова,Портокалова,Беж,
Жешка Розова..
Објектот Околу Големина
13x18cm
Објектот Форма
Правоаголник
Мерка Конверзија
1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm
Објектот Useage Накит Шарм Ѓердан Додатоци Бутици Козметика Бонбони Подарок Пакување Екранот
За Кориснички
1.За organza торба и сомот подарок торба,Секоја големина може да се прилагоди на вас . Ако сакате да се печати вашето ЛОГО , минимум цел количество е 500-10000pcs. Можете да ни испратите вашето ЛОГО ,И ние ќе ви ги даде нашата најдобра цена според вашето ЛОГО боја.Но, Ако вашиот количина е помала од 500pcs ,цената ќе биде поскапо.
2.За пластична кеса , со минимална количина за 9*15cm е 50000pcs , за поголем големина е 10000pcs.
3.За Хартиена кеса ,со минимална количина за печатење на логото е 2000pcs според нашите акции големина .
4.За накит пакување картичка, мин количина е 2000pcs ,ова е за earring картичка,ѓердан картичка,накит сетови картичка,нараквица картичка и косата додаток картичка , за цена , на минимална количина е 10000pcs за сопствени логото.
Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон . Тоа го штити предмети од оштетување во транзит.
Шопинг Процес
За Превозот
1.За руската клиент ,ве молиме оставете ни го вашето точно име на (Име и презиме)и детални адреса , или поштата не може да се достави пратката .
2.Повеќето од нашите пакети кои се испраќаат по пошта ВОЗДУХ MAIL во рок од 3 работни ден на по добиеме вашата уплата.
3.Во нормално ние ќе ја испрати на пратката од страна на E-пакет на САД,тоа ќе потрае околу 7-20days за изведување.
4.Кина Пост Воздухопловната Пратката нормално зема во рок од 15-45 работни дена да пристигнат. Точно испорака дена да варира во зависност од различни земји. Понекогаш потрае малку подолго , Поради Локалните испраќање или други причини . Тоа може да оди повеќе од 20 дена ,ви благодариме за вашето разбирање.
5.Понекогаш ние ќе ви ја испратиме стоката со DHL ИЛИ FEDEX за слободен за некои земји, ако цел е над 100(Ако пратката е голем волумен ,ние не може да се направи )
6. Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме !
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме! : ) Ако не сте задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодариме! : )
Нова Мода 1000pcs/многу Multicolors Organza Кеси 13x18cm Свадба Декорација Накит Монистра Пакување Organza Подарок Пошта Со Drawstring

Всичко за продукта

Размер На Подарък Чанта:
13х18см
Модел:
Плътен Цвят
Случай:
Рожден Ден, Сватба, Ден На Благодарността, Коледа
Брой КОМПЮТРИ:
1000шт
is_customized:
Yes
търговска марка:
Коми
Номер На Модела:
Подаръчни Торбички От Органза 094
Материал:
Органза
Приблизителен Размер:
13x18cm (5.11x7. 08)
Цвят:
Ярко-Розов,Черен,Бял,Зехтин,Червено,Синьо,Зелено,Оранжево,Бежово,Златисто, Лилаво...
Материал:
Органза (Тюл)
Използвайте за това :
Сватбена Забавяне На Бижута От Перли, Висулки Бутик Бонбони За Опаковане На Подаръци
стил чанта:
Златар Чанта Подарък Чанта Подарък Кутия Шоколадови Бонбони, Опаковки Bag
Място на произход на стоките:
Zhejiang, Китай (Континентален)
Други Размери Имаме:
5х7см,7х9см,9х12см, 11х16см, 15х20см, 17х23см, 20х30см, 25х35см, 30х40см
За Митницата:
Може изработен по поръчка на лого (bolsas de regalo)
Тип:
сватбени сувенири и подаръци