.

DHL сладък памук чул чанти Заек ухото формата на подаръци на Великден Бъни чанти за деца на Нова Година, Рожден Ден украса

DHL сладък памук чул чанти Заек ухото формата на подаръци на Великден Бъни чанти за деца на Нова Година, Рожден Ден украса

164.80
BGN 155.00 -6 %

Сума
Налично за поръчка


Велигден Декорација Материјали Велигденски Подарок Торба Јута Burlap и памук Burlap Материјал Зајакот Уво Форма Кеси За дете Подароци Пакување Функција : 100% нов и висок квалитет. Материјал : Јута Burlap и памук Burlap материјал , Големина : Appro. 25x30x10cm. Пакување : opp вреќа. Боја : Розова, небо сина, темно сина, бела, зелена.Виолетова, портокалова, Слика T11 - T24 сите е боја е avaialble Можете да изберете боја, можете да оставите порака до мене На пример : T11-5 компјутери T12-10 компјутери T13-10 компјутери .... Вид Забелешка : ве Молиме порака на бои у треба кога у цел, во Спротивно ние ќе брод што случајно. ви благодариме. Ако у треба текот 500pcs и треба да ги прилагодите на вашиот сопствен стил и логото, ве молиме контактирајте со нас за да ја проверите цена. ви благодариме.
Мешани бои се прифатливи,молам само оставете порака за реден број и количество што сакате.
aster Украси Bunny Кеси Двоен Слој Зајакот Ушите Дизајн Јута Крпа Tote Торба за Носење Јајца/Подароци за Велигден/Партија Овој Велигден bunny торба е НЕ се Перат . Стилски и Модерен
Тој е дизајниран да прекрасна bunny уво стил , едноставен и рафинирани со парична казна изработка. Јута totes торба за вашите деца да ги носат неговите/нејзините елементи. Еколошки Материјал
Јута кеси се лесни за носење, пространа, силен, издржлив, обновливи и био-degradable. Направени од издржлив 100% Природни Јута Влакна , можете да бидете сигурни дека овие tote кеси со последните. Природни Јута Tote Кеси се толку популарни бидејќи тие се еко-пријателски и органски. Со многу организации се обидуваат да се "go green", овие Burlap кеси се направи единствени, еколошки-пријателски маркетинг предмети за секоја компанија или настан. Совршен за деца
Големината 9.5" x 12" x 3.8" во димензии направете го тоа едноставно и лесно да се одржи и да носат вашите деца предмети насекаде. Пространа 4.93 ОЗ,Двоен Слој, силен, издржлив, обновливи и био-degradable. Мулти-функција Велигден Торба
На Јута Tote Торба може да се одржи до 55 килограми . Тоа се соодветни за деца да се носат Јајца,бонбони и Подароци за време на Велигден/Партија/Фестивал . И, исто така, на починка за книги,занает ,училишни проекти и повеќе во училишниот живот.

Всичко за продукта

Случай:
Хелоуин, Ден на Раждане, преместване на дома, Китайската Нова година, абитуриентски бал, сватба,Ден за защита на децата, Кръщение и Кръщението, годишнина, връщане в училище, сватба и годеж,Нова година, Великден, Деня на Благодарността, Коледа
Брой КОМПЮТРИ:
30шт
търговска марка:
XUAN ХАН
Материал:
Плат
Номер На Модела:
А279
Модел:
Мультяшное животно