.

FENGRISE 1x2 3m златна фолио ресни завеса сърма ред блестящ блестящо партия Сватба, Рожден Ден украса врати снимка щанд фон

FENGRISE 1x2 3m златна фолио ресни завеса сърма ред блестящ блестящо партия Сватба, Рожден Ден украса врати снимка щанд фон

BGN 5.97

Сума
Налично за поръчка


Следете нас да уживаат Љубителите Ексклузивен Попуст
1.ВИП Цена и Екстра Попуст за Следбеници
2.Знаејќи за новодојдени,Продавница за Промоција
3.Победа бесплатни Производи или големи сини Картони и други Бенефиции однапред
FENGRISE 2mx1m Златна Фолија Дополнителните Завеса Лажен String Сјајна Трепет Партија, Свадба, Роденден Вратата Декорација Фото Кабина Позадина Информации : 1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. 2. Ве молиме овозможи некои разлики поради прирачник за мерење. 3.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање. Кога ви се случува да се одржи Свадба / Роденден / Бебе туш/ Булчински Туш. Кога ви се случува да задржете го прослават Фестивалот / Празник. Кога ви се случува да декорација за вашиот дом или двор Треба овој производи за да додадете до среќен и колоритна атмосфера за вашата партија/свадбата. Можете да висат нив на плафон или на ѕид, или да биде декорација позадина. Совети : Овој производ може да се користи.
Повратни информации :
1. Ве молиме оставете ги 5 ѕвезда повратни информации дали сте задоволни со нашите производи и услуги, ние ќе го цениме тоа (Објект како што е Опишано 5 ѕвезди, Комуникација 5 ѕвезди, Превозот време 5-ѕвезди).
2. Доколку производите кои сте ги добиле на беше оштетени или погрешно стилови, ве молиме да не остави никакви негативни повратните информации прво, љубезно ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се справи со тоа и да работат надвор на најдобрите решенија, Вашиот satisfication е нашиот предлог да се направи подобро.
Превозот и политика на враќање :
1. Ние ќе обично се продолжи наредби во рамките на 24hours откако уплата.
2. Кина пост обичен мал пакет плус и Кина пост регистрирани воздух mail зема проценети 15-60 дена.
3. Препорачаните пратки : стандард превозотпостабилна,побезбедна,побрзо.
4. Ние исто така нудиме изразат shippings како DHL, UPS-от, EMS и слично, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку сте под итно има потреба од тоа или количината е голем.
5. Ние прифаќаме враќа и наплата рок од 15 дена по ред заврши, ве молиме контактирајте со нас.
Dropshipping и трговија на големо :
1. Ние капка брод насекаде во светот, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате било какви прашања или concernms
2. Ние ќе понудиме најдобра цена за промет на големо, и препорачуваме најдобрите пратката.

Всичко за продукта

Случай:
Парти,Ден на майката, Абитуриентски бал,Свети Валентин,сватба, Коледа,сватба и годеж,Кръщение и Кръщението,великото събитие,годишнина,Ден на бащата, Ден на благодарността,ден на раждане
Материал:
Хартия
Модел:
Няма
търговска марка:
ФЕНГРИЗ
Номер На Модела:
W1143
is_customized:
Yes
Цвят 1:
Злато
Случай:
Парти Сватба, Рожден Ден Брак Бала Коледа
Тип Елемент Event & Party:
Украси За Партита
Спецификация 1:
2 м Х1 м
Спецификация 2:
3 м Х1 м
Цвят 2:
Сребро
Цвят 3:
Розов
Цвят 4:
Сини