.

50 бр./лот китайското писмо стари хартиени пликове кафяв Крафт-опаковка за ретро картичка покана карта за опаковане на подаръци за Коледа

50 бр./лот китайското писмо стари хартиени пликове кафяв Крафт-опаковка за ретро картичка покана карта за опаковане на подаръци за Коледа

25.58
BGN 19.00 -26 %

Сума
Налично за поръчка

-1.23 /торба торба -22.93 /торба торба торба торба торба торба 50pcs/многу Кинески Писмо Гроздобер Хартија Плик Браун Kraft Пакување За Ретро Разгледница Покана Картичка Подарок Пакување Божиќ Уметнички свадба фаворизира покана/Подарок Плик
за да можете Лесно да го инсталирате, со подготвени инцизија Специјален дизајн може да се фати луѓе око Материјал : Картон Хартија во Боја : Кафена Големина : Прибл.165 X 113 mm (1mm=0.0393 инчен,1inch=2.54 см)
Пакет Вклучувајќи : 50pcs/многу Забелешка : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен.(1inch=2.54 см) се Должи на разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме .
Во моментов, што може да се плати со Moneybookers, Виза, Мастеркард, Western Union и банкарски трансфер. Можете исто така да платите со изберете дебитни картички, вклучувајќи Маестро, Самостојна, Carte Bleue, Poste Pay, Carta Si, 4 B и Euro6000. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.
Како да се плати со друг метод на плаќање, ве молиме да се најдат на овој линк за детали
Тоа е купувачот одговорност за било обичај должност такси кои можат да бидат наплатени по испораката
Како увозни давачки е дека ќе биде обвинет зависи од секоја земја политики
Боја може да се разликуваат малку поинаква како слика, бидејќи ние имаме различни компјутер на екранот !ако не го прифатиме тоа , ве молиме не плаќаат
1. Ние сме свесни дека е тешко да се купат преку Интернет,
и ние навистина сакате да бидете среќни со купување .за да се избегне недоразбирање ,
Ве молиме контактирајте со нас прво кога имате било какви прашања пред да го притиснете копчето "купи тоа сега" или да конкурираат.
2. Ако најдете има било каков проблем, по што доби објект,мора да контактирате со неисправни фотографии во рамките на 3 дневна ,ние ќе се потрудиме да го решат прашањето за вас .othervise ние нема да прифати било враќање или надоместок.Ви благодариме за вашето разбирање.
3. Ние прифаќаме наплата или Враќање, ако тоа е нашата вина, сепак објект треба да започне назад во рок од 3 дневна по што доби тоа,сите врати ставки треба да биде во оригинална состојба
4.За размена/Враќање на производи, купувачот е задолжено за враќање на трошоците, ние ќе рефундирање на дека веднаш откако ќе се добие врати објектот .
Ние ќе ви даде позитивни повратни информации по преводот е завршен , тоа ќе биде прифатена, ако може да го направи истото за нас, како и ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
Ве молиме не го напушти неутрални или негативни повратни информации директно без контакт со нас
Ви благодариме повторно за посетата на нашата продавница, посакуваме да имате пријатен шопинг искуство!

Всичко за продукта

Размер:
165x113mm
Празник:
Универсалия, Нещо, Парти, Рожден Ден, Сватба & Заснемане, Сватба
Музика:
No
търговска марка:
HOMEBEGIN
Стил:
Фестивали
Модел:
Одностраничный тип
Номер На Модела:
EN0011-1, -2*50
Цвят:
Кафяви
Размер:
165 X 113 mm
Спецификация:
0.7-0.9M
Тегло:
5g/pcs
Дизайн И Модел:
Ретро
Пакет:
50 бр. / лот