.

6шт 8(20 см), тъмно лилаво хартиен фен цвете сгъваем САМ хартиени изделия за сватбени събития, парти украса за доставка

6шт 8(20 см), тъмно лилаво хартиен фен цвете сгъваем САМ хартиени изделия за сватбени събития, парти украса за доставка

BGN 5.09

Сума
Налично за поръчка

-3.39 /торба торба -6.93 /торба -9.99 /торба торба торба
Материјал : 100% сосема нов и висок qualitytissue хартија
Дијаметар за избор : 20/30/35cm(8/12/16 инчи)
Пакување & Кол : ①6pcs./многу (8/12 инчи целосна до продаде)
②3pcs./многу (16 инчи, целосна до продаде)
Боја : Темно Сина/Sky Blue/Темно Виолетова/Виолетова/Жолта/Светло Жолта/Праска/Розова/Портокал/Fuchsia
/светло Зелена/Црвена
Вовед : ве Молиме DIY Виткање Фан откако ќе ја прими. Нашите Виткање фан може да се широко се користат во разни места и прилики ,како што се home/училницата/брак соба /дете соба/store /различни partie s декорација.
Имаме разни производи за лице и за настанот. Ако сте заинтересирани, добредојдовте да ја посетите и да научат повеќе или контактирајте со нас.
Повратни информации : Ако најдете нешто погрешно кога ќе го примите пакетот, ве молиме слободно контактирајте со нас одеднаш пред да замине било повратни информации. Повратни информации е од исклучително значење за нас и вашите задоволства се, исто така, нашиот извршување. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми со брзо и ви благодарам за вашата соработка.

Всичко за продукта

is_customized:
Yes
Модел:
Няма
Случай:
клолор:
Лилаво