.

Безплатна доставка на 5 бр. Черен Реколта Баттенбург дантела фенове бамбук джобен фен елегантен начало декор на партията полза на денс фенове

Безплатна доставка на 5 бр. Черен Реколта Баттенбург дантела фенове бамбук джобен фен елегантен начало декор на партията полза на денс фенове

51.20
BGN 36.00 -30 %

Сума
Налично за поръчка

Ако ви треба други количина, ве молиме кликнете како следново : Пред да се одржи редот, прочитајте внимателно : 1. Царински и увозни даноци Наредби може да треба да се расчисти царината во вашата земја. Ве молиме проверете ако вашата цел ќе сносите дополнителни увозни давачки, даноци, придонеси или други обичаи поврзани трошоци. Увозни давачки, даноци, придонеси или други царински давачки ќе бидат собрани од страна на превозот компанија по испораката. Добавувачи не се одговорни за застои предизвикани од страна на царинските одделот во вашата земја. Дополнителни трошоци или одложувања може да се случи за време на меѓународната трговија. Искрено се надевам дека нема да ја користите дополнителни трошоци за увоз или царинење одложувања како причина за барањето наплата или напуштање на негативен фидбек. 2. Навивачите се направени во Кина. Сите слики се зеде од shopkeeper, сликите може да изгледаат различно, бидејќи за разлика од мониторот на компјутерот, ве молиме да се разбере. Ние исто така ќе се обидеме потрудиме да се покаже вистинската боја на сигурно. 3. Кога ќе го добиете вашиот парцела, ве молиме проверете на квалитетот (ако пакетот скршен?) и квантитетот (било недостаток?) на вашите производи, во тој случај, ве молиме да се одбие и да не контактирате на време. Ние ќе се справи со тоа, како е можно поскоро. Ако мора да се регистрирате за некои курир компании, ве молиме проверете ја вашата стока до курир лице, ако скршени или недостаток, ве молиме распрашајте се курир за сертификација со печат/signature или курир Вработените НЕ. Исто така, ве молиме контактирајте ме во времето. 4. Ние ќе бидеме одговорни и позитивно да ги реши проблемите, но не прифаќаме никакви негативни повратни информации пред да контактирате со нас. 5.Ве молиме да го потврдите плаќањето откако ќе ја прими стоката и да ни даде соодветен оценува, ви благодарам многу. 6.За време на испорака, стандардно време е 7 дена откако ќе се плати, нормално тоа ќе биде порано. За превозот време, тоа зависи од тоа кој метод сакате, Пост нормално ќе биде подолго од Express начин. Само кога вкупната тежина е поголема од 2 килограми, ние ќе го користат Express. Па ако ви треба производи итно ве молиме распрашајте се за прилагодување на превозот метод, ние може да се разговара за дополнителни трошоци, како и. ПАКЕТ : Овој цената вклучува tassel, пакетот е ЈП торба.
1. Испорака метод : ние испрати стоката по пошта (ЕМС) ако телесната тежина е помала од 2kg, и express (DHL/UPS/Федекс/ТНТПродавачот ќе го изберат за вас) на друг начин. Па ако ви треба добра итно и тежина е помала од 2kg, ве молиме да ни кажете однапред, ние сме среќни да се провери на дополнителни трошоци за вас, која треба да се плати. 2. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски fes, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. 3.Превозот време, ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашите производи се проверуваат. Нормално пост ќе биде подолго од Експрес, тоа зависи од тоа во која земја сте во, Изразат нормално ќе чини 3-6 работни дена.

Всичко за продукта

Номер На Модела:
HF0107
Случай:
Модел:
Плътен Цвят
Брой КОМПЮТРИ:
1бр
is_customized:
No
търговска марка:
Гудленд
Материал:
бамбук
Име:
Высокосортный Завързана фен
Материал На Капака:
Висококачествена дантела
Материал нервюр:
бамбук
Размер дължина:
22cm
външен размер:
40
Цвят:
Черен
Тегло:
0.032KG
Дизайн:
Лейси капак и завързана край
Воспользуйся:
Парти; Сватба; Танци; Подаръци