.

7.5 cm X20cm Red Battery Operated беспламенный трептенията на мига Tealights LED Tea Свещ For PartyFestive Party Supply

7.5 cm X20cm Red Battery Operated беспламенный трептенията на мига Tealights LED Tea Свещ For PartyFestive Party Supply

BGN 8.38

Сума
Налично за поръчка

-53.30 /торба -14.80 /торба торба торба
Материјал : 100% сосема нов и висок квалитет на Парафински Восок & LED Внатрешно Фитил
Големина : и 17,5 см (6.9 инчи) во висина
Бои за избор : слонова коска/red/виолетова/розова/жолта
Пакување & Кол : 1pc.
Вовед : Нашите LED Свеќа може да се широко се користат во различни места каде што треба да ги красат, како што се костимот декорација/опремување декорација/Корпоративни јавни состаноци/фото студиото област .
Имаме разни производи за лице и за настанот.Ако сте заинтересирани, добредојдовте да ја посетите и да научат повеќе или контактирајте со нас.
Повратни информации : Ако најдете нешто погрешно кога ќе го примите пакетот, ве молиме слободно контактирајте со нас одеднаш пред да замине било повратни информации. Повратни информации е од исклучително значење за нас и вашите задоволства се, исто така, нашиот извршување. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми со брзо и ви благодарам за вашата соработка.

Всичко за продукта

Модел:
Няма
Случай:
Материал:
восък и пластмаса