.

20 бр / лот-10*10*10 см бял черен Крафт подарък кутия козметична бутилка Jar Box занаят, ръчно изработени сапуни, свещи, кутии за съхранение клапанные тръба

20 бр / лот-10*10*10 см бял черен Крафт подарък кутия козметична бутилка Jar Box занаят, ръчно изработени сапуни, свещи, кутии за съхранение клапанные тръба

33.20
BGN 32.00 -4 %

Сума
Налично за поръчка


20pcs/многу-10*10*10cm Kraft Подарок Кутија Козметички Шише Тегла Кутија Занает Подарок рачно изработени Сапун Свеќа Чување на Кутии вентил цевки
Димензии : должина од 10cm* ширина 10cm* висина 10cm (прибл. 3.9"*3.9"*3.9" ) Материјал : 350g картон Кол : 20pieces/многу Боја : kraft хартија во боја, бела, црна
*Ние ги испратите на кутија за да ви се рамни, треба да се свитка кутии себе, благодарам.
Drear Пријател,
Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви испратиме голем бесплатен дар само слика од Екранот слика ќе го споделите !!
Додадете нашата продавница :
таму ќе биде e-mail за да ве информираме за сите нови пристигнување или попуст.
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Всичко за продукта

Случай:
Брой КОМПЮТРИ:
20pcs
is_customized:
Yes
Модел:
Няма
Материал:
Картон
търговска марка:
АЗ СЪМ ТОЧЕН
Номер На Модела:
Jar Box занаят, ръчно изработени сапуни, свещи, кутии за съхранение клапанных тръби