.

480pcs / package-Dia. 3.5 cm кръгла крафт-хартия благодаря на самозалепващи се декоративни стикери, опаковки, етикети за подарък кутии и чанти

480pcs / package-Dia. 3.5 cm кръгла крафт-хартия благодаря на самозалепващи се декоративни стикери, опаковки, етикети за подарък кутии и чанти

21.60
BGN 21.00 -3 %

Сума
Налично за поръчка


480pcs/пакет-Кол. 3.5 см Круг Kraft Хартија "Благодарам" Лепило Декоративни Налепници за Пакување, Етикети За Подарок Кутии & Кеси
Спецификација :
Налепницата е Дијаметар : 3.5 cm (прибл. 1.36")
1 пакет =480pieces на налепници = 40 листови
1 листови = 12 парчиња на налепници
Тоа е лепило на грбот. Се користи за запечатување кеси или како декоративни пакување, етикети.
Drear Пријател,
Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви испратиме голем бесплатен дар само слика од Екранот слика ќе го споделите !!
Додадете нашата продавница :
таму ќе биде e-mail за да ве информираме за сите нови пристигнување или попуст.
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Всичко за продукта

Случай:
is_customized:
Yes
търговска марка:
АЗ СЪМ ТОЧЕН
Модел:
Няма
Номер На Модела:
Благодаря на самозалепващи се декоративни стикери, опаковки, етикети за луксозни кутии
Брой КОМПЮТРИ:
480шт
Материал:
Стикери