.

Новият пристигането на китайски стил жените традиционната рокля копринен сатен Рокля Long Qipao Top Plus Size S M L XL XXL 4XL 5XL 6XL

Новият пристигането на китайски стил жените традиционната рокля копринен сатен Рокля Long Qipao Top Plus Size S M L XL XXL 4XL 5XL 6XL

54.08
BGN 28.00 -48 %

Сума
Налично за поръчка


Материјал : Сатен Полиестер
Големина : S M L XL XXL 3 XL 4 L 5 XL 6 XL
10 Боја на вашиот избор (може да мало боја разлика според вашиот монитор settings (поставки))
100% Сосема Нов
Секси Кинески Жени 's Cheong-сем Qipao Вечер Фустан S M L XL XXL 3 XL 4 XL 5 XL 6 XL
( Жени 's Големина на Табела )
Мерењата е за алишта, а не и за телото,
па јас совети, можете да изберете неколку големи димензии за вашето тело. ви благодариме!
****************************************************
Сите item(s) ќе mark as 'ПОДАРОК' со пониски производ вредност. Купувачот е одговорен за какви било царински давачки / бесплатно / GST / V. А Т или други Увозни Даноци, доколку тоа е потребно. Продавачот не е одговорен за Извозот на Даноци.
Проверете ги вашите item(s) лице во лице со курирска на персоналот пред да го потпишете, одбегнувајте вашиот item(s) во пакет да бидат украдени или променета од Експрес Компанија или Сопствен персонал, откако потпиша, тоа го покажува вашето item(s) е во ред, ние не сме одговорни за било каква загуба за овие два случаи погоре. Ако вашиот item(s) да бидат украдени или промени, ве молиме да ги споделите курир персонал даде хартија доказ за вас лице во лице веднаш, тогаш може да се направи барање за надомест на штета од конкретна компанија.
****************************************************
Ракување и Превозот
Јас го обезбеди Воздух Mail & EMS / DHL / UPS / ТНТ , ќе ги објави на светот.
Воздухот Пошта може да пристигне во 15-30 дена
EMS може да пристигне во 6-12 дена
DHL/UPS/ТНТ може да пристигне во 4-7 дена
Објектот Истакна : ве Молиме запомнете дека Ракување со времето на сите елементи како што е подолу :
Облека : 3 Работни Дена*
Ние брод item(s) по Ракување со времето база на плаќање е сосема чиста.
*Бизнис ден, освен во Викендите, недела и Федералниот Празник. Поштарина вклучува превозот надомест, складирање, пакување, материјали, трошоци за гориво, кутии, етикети и пакување на трошоците. Item(s) ќе се испраќаат надвор од Шангај Ние НЕМА да бидеме одговорни за задоцнување при испораката, како што се царинската поштенски проверка. Ние не сме одговорни за царинските кои би можеле да бидат предизвикани многу ретко.
****************************************************
Плаќање
Јас ја прифати Кредитна Картичка , Западот се Обединат, и Банкарски Трансфер на Пари плаќање начин.
****************************************************
Размена и Политика на Враќање (30 Дена Гаранција за Враќање)
30 Дена Гаранција за Враќање услуги обезбедува тоа.
Ако сте на било кој начин незадоволни со нарачката,може да иницира врати во рок од 30 дена по приемот на нарачката.
јас ќе се вратат сите пари или ќе испрати нов објект за да можете побрзо кога добив врати објектот.
Купувачот мора да плати за враќање превозот, И стока мора да биде во оригинална состојба за препродажба!
**********************************************
Контактирајте со нас
Ако купувачот има било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, Ние ќе се обиде да одговори веднаш во рок од 12 часа.

Всичко за продукта

Размер:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Жени
Украса:
Бутон
Талия:
Натурални
Стил Ръкави:
Редовен
Вид На Модела:
С щампи
Стил:
китайски стил
Материал:
Полиестер, Вискоза
Сезон:
Лято
Дължина На Роклята:
Дължина До Глезена
Отвор на вратата:
Мандарина Яка
Силует:
Сабя
Дължина ръкав(см):
Кратък
Номер На Модела:
2016042409
търговска марка:
НЬЮНЮШОУ
Сезон:
Пролет, Лято, Есен
Размер:
S M L XL XXL XXXL 4XL 5XL 6XL
Място на произход на стоките:
Шанхай, Китай (Континентален)
Яка:
Мандарина Яка
Случай:
вечерна рокля за парти
Стил:
китайската традиционна облекло