.

2017 New Fashion Women Summer Dress Plus Size Бродерия Бельо Ежедневното Негабаритное Дълга Рокля Ленено Брендовое Дизайнерско Рокля Robe Femme

2017 New Fashion Women Summer Dress Plus Size Бродерия Бельо Ежедневното Негабаритное Дълга Рокля Ленено Брендовое Дизайнерско Рокля Robe Femme

BGN 71.89

Сума
Налично за поръчка


Сите природни raccoon крзно ,ако се допаѓа ,кликнете на сликата !
2017 Нова Мода Жените Летен Фустан Плус Големина Везови Лен Секојдневен Огромен Долг Фустан Лен Бренд Дизајн Фустан Наметка Femme Ткаенини : Лен / Памук Лабава Дизајн,Страни Пресече Една Големина : Биста : 158cm Фустан Должина : 123cm Забелешка :
1.Објектот се Мери од страна на страна , тоа би можело да биде 1-3cm различни,големината информации за повикување само. Ве молиме контактирајте со нас за да добиете детални информации доколку имате некои сомнежи.
2. Внимание : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел. Детали За Производот

Всичко за продукта

Размер:
One Size
Пол:
Жени
Материал:
Лен, Памук
Сезон:
Лято
Номер На Модела:
A
Стил:
Ежедневни обувки
Дължина ръкав(см):
Китката
търговска марка:
Джанвени
Силует:
Свободен
Стил Ръкави:
Редовен
Дължина На Роклята:
Дължина На Пода
Отвор на вратата:
О-Образно Деколте
Вид На Модела:
С щампи
Украса:
Апликация
Талия:
Натурални
Продукт:
жена памучни рокля
рокли, дамски 2017,лятна рокля :
секси лятна рокля, Лятна рокля 2017, памучни рокля,Рокля с принтом
жена винтажное рокля, секси рокля 2017:
секси вечерна рокля, секси дълга рокля, дълга рокля
жена причинно-следствена рокля, секси рокля, сарафан:
женствена рокля Vestido, женствена рокля плюс размер
рокля дамско, причинно-следствена рокля, vestidos:
vestido de феста, летен стил, вечерни рокли
винтажное рокля, рокли за жени, халат за баня:
рокли големи размери, лятна рокля, памучни рокля
Описание:
Секси Лятна Рокля 2017 Памук Контрастен Принт Винтажное Рокля
Описание:
Дамско дълго свободно рокля плюс размер Vestidos Robe Femme HY372