.

NYFS 2018 New Spring Autumn Women dress Ladies Casual Cotton Linen Dresses Fashion large Size Vestidos Robe

NYFS 2018 New Spring Autumn Women dress Ladies Casual Cotton Linen Dresses Fashion large Size Vestidos Robe

24.26
BGN 21.00 -13 %

Сума
Налично за поръчка


100% Сосема Нов & Висок Квалитет
Answer : ___________________________ Note : Фустан е лабава стил ,мода и удобно.добредојдовте dropshipping,тоа е секогаш instock.нема да се закачите на било какви информации во пратката.
Големина : M,L,XL,XXL
Ве молиме проверете ја големината на табелата пред да го купи објектот, тоа е Кинески големина, ви благодариме.
1cm=0.3937 инч, 1 инч=2.54 см
M Должина : 94cm Рамо : 38cm Биста : 96cm Ракав : 55cm
L Должина : 95cm Рамо : 39cm Биста : 100cm Ракав : 56cm
XL Должина : 96cm Рамо : 40cm Биста : 104cm Ракав : 57cm
XXL Должина : 97cm Рамо : 41cm Биста : 108cm Ракав : 57cm
ИЗВЕСТУВАЊЕ
Поради локацијата и на сцена се различни,Снимање ефект е малку различни,Па боја на вистинскиот производ е мала разликата и слики , на сите облеки е трговија на Големо цена,ние ќе се брза испорака.

Всичко за продукта

Размер:
M, L, XL, XXL
Пол:
Жени
Дължина На Роклята:
Дължина До Коляното
Материал:
Лен, Памук
Дължина ръкав(см):
Пълен
Сезон:
Пролет
търговска марка:
Ню Йорк
Стил:
Ежедневни обувки
Стил Ръкави:
Редовен
Вид На Модела:
Твърд
Силует:
Плисе
Украса:
Няма
Отвор на вратата:
О-Образно Деколте
Номер На Модела:
G4
Талия:
Натурални