.

Жените Черно Червено Hlater Long Party Club Sexy Cut Grown Без Гръб Back Clubwear Summer Bodycon Party Dress 203095

Жените Черно Червено Hlater Long Party Club Sexy Cut Grown Без Гръб Back Clubwear Summer Bodycon Party Dress 203095

28.56
BGN 26.00 -9 %

Сума
Налично за поръчка


Нашите една големина дизајн, pls проверете ја големината M за вашиот референца
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот. Има можеби малку разлика на детали и моделот на оваа облека.
Големина Информации
Големина : една големина одговара на НАС големина S M (овој објект имаат само една големина, но Ткаенина е флексибилен) Има 2-3% разлика според упатство за мерење, ве молиме проверете мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот. 1 инч = 2.54 см. Таму е малку толеранција за големината на табелата, тоа е неизбежно.
Повратни информации
Ако има било какви проблеми кога ќе го примите пакетот, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и повратни информации. Ние ќе се најде решение за вас одеднаш. Ви благодариме за вашето разбирање.
Испорака Забелешка
Бесплатен превозот : секогаш е предаден од страна на нормален пост, се чини 7-15 дена за да стигне до вас. Некои посебни област ќе чини повеќе дена да пристигнат. Можете да го знам тоа од страна на назначениот изразат веб-сајт.
Експрес Испорака : 3-5 дена да пристигне од DHL, UPS-от, ТНТ, Fedex и така натаму.
Кога ќе итно треба вашата предмети на време, ние можеме да брод од страна на Изразат Испорака. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.
Контактирајте со нас
Ако сте голем трговија на големо, ние може да ви понуди добро фабрика цена директно да направи да се конкурентни на вашиот пазар. Pls љубезно прашува нашиот сервер за нашиот менаџер е-пошта да се разговара за деталите.
Кога ќе ги задоволи нашите објекти и услуги, ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации за нас. Ако ви се исполнат на секој проблем кога ќе ја добијат, ве молиме да не ја напушти неутрален или негативен фидбек првин, ние секогаш ќе подготвени да им понудиме на нашите најдобра услуга за вас и да најдат решение. Ќе најдобри предлог може да ни помогне да се зголеми нашата услуга за вас. Можете да ни даде на повик или e-mail поддршка.
Ви благодариме за соработката.
Пад на превозот услуга
Вие може да станете наш член и ние може да ви понуди професионална капка превозот услуга директно!
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот. Има можеби малку разлика на детали и моделот на оваа облека.
Големина Информации
Големина : една големина одговара на НАС големина S M (овој објект имаат само една големина, но Ткаенина е флексибилен) Има 2-3% разлика според упатство за мерење, ве молиме проверете мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот. 1 инч = 2.54 см. Таму е малку толеранција за големината на табелата, тоа е неизбежно.
Испорака Забелешка
Општо земено, Ние ќе испрати пратката да се во 1-3 работни дена откако ќе се направи исплата.
Бесплатен превозот : секогаш е предаден од страна на нормален пост, се чини 7-15 дена за да стигне до вас. Некои посебни област ќе чини повеќе дена да пристигнат. Можете да го знам тоа од страна на назначениот изразат веб-сајт.
Експрес Испорака : 3-5 дена да пристигне од DHL, UPS-от, ТНТ, Fedex и така натаму.
Кога ќе итно треба вашата предмети на време, ние можеме да брод од страна на Изразат Испорака. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.
Контактирајте со нас
Ако сте голем трговија на големо, ние може да ви понуди добро фабрика цена директно да направи да се конкурентни на вашиот пазар. Ве молиме љубезно прашува нашиот сервер за нашиот менаџер е-пошта да се разговара за деталите.
Кога ќе ги задоволи нашите објекти и услуги, ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации за нас.

Всичко за продукта

Размер:
M
Пол:
Жени
Отвор на вратата:
V-Образно Деколте
Стил Ръкави:
С спущенным рамо
Сезон:
Лято
Талия:
Империя
Номер На Модела:
203595
Силует:
Свободен
Материал:
Полиестер, Ликра
Вид На Модела:
Твърд
търговска марка:
Лоза Мечти
Дължина ръкав(см):
Без ръкави
Стил:
Секси И Клуб
Дължина На Роклята:
Дължина На Пода
Украса:
Няма
Цвят:
Черно-Червена Рокля
Начин На Доставка:
China post Epacket DHL Aramex DPEX
срок на доставка:
В рамките на 2-3 дни след получаване на вашето плащане
Място на произход на стоките:
Quanzhou
Цени на едро на поръчка:
да вземат
MOQ:
1 бр
Пол:
жените лятна рокля
Сезон:
Лято
Цвят Стил:
Естествен Цвят