.

Рокля с дълъг ръкав дамски летни плажни рокли печатни жени плюс размера на случайни свободни къси рокли vestidos

Рокля с дълъг ръкав дамски летни плажни рокли печатни жени плюс размера на случайни свободни къси рокли vestidos

10.06
BGN 10.00 -1 %

Сума
Налично за поръчка

Производ Функција Квалитетот е на прво со најдобра услуга. клиенти сите се наши пријатели.
Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!
Материјал : Полиестер
Боја : Црна
Стил : Se xy Лето Плажа
Големина : S, M, L,XL
Големина
Биста
половината
хип
М
Е 36,5-39.5 во
27.75-31in
38.5-41in
L
38-41in
29.75-33in
40-43in
XL
39.5-42.5 во
31.25-34.5 во 41.5-45in XXL
46-49in
36-41in 50-54in Има 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Она Што Ќе Добиете :
1 x Мода се Облекуваат
Преглед :
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Објектот ќе биде испратена до купувачот Ebay превозот адреса САМО, па ве молиме да ја ПОТВРДИТЕ вашата е достапна адреса на Ebay пред се плати преку paypal. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање. Испорака Метод :
Предметите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост , Тоа ќе потрае 15-25 работни дена од пратката датум.
Предметите ќе бидат испратени од страна на USPS во САД, Апсолутно Безбедно! СЕКОЈ ПАКЕТ ИМААТ СЛЕДЕЊЕ НА БРОЈ . Тоа ќе трае 7-12 работни дена од пратката датум.
Ние исто така снабдување со DHL, UPS-от, EMS изразат испорака, но треба платат повеќе пари за да го изразат испорака. Ако ви треба изразат превозот услуга, ве молиме контактирајте со нас пред цел(Телефон мора да се for international express превозот, Ако треба изразат превозот услуга, ве Молиме имајте во вашиот Телефон кога на вашата исплата.)
Shiping Време :
Сите предмети ќе бидат испратени до вас во рок од 3 работен ден (во работни денови - понеделник до петок) исплата е расчисти на продавачот страна
Проценето време на испорака
Меѓународниот пакет трае околу 15-20 дена да брод на дестинација; Од поштата минатото превозот статистички извештај, тука подолу е доаѓањето олово време перформанси табела за некои земји, што е за купувачот референца само.
1. Сите плаќања мора да биде платен.
2. Прифаќаме само за плаќање преку Paypal. Ве молиме љубезно ве молиме да проверите дали можете да направи плаќање преку Pay Pal пред ставање на ред.
1. Ние нудиме 14 дена гаранција за враќање на парите политика на враќање.
2. Нашата гаранција не се прошири на сите производи кои се физички оштетени или кои не се под нормални работни услови како резултат на злоупотреба или неправилна инсталација на купувачот/корисникот е дел.
3. За сите врати производи, купувачи, МОРА да контактирате со нас за враќање адреса.
4. Во сите случаи, купувачите плаќаат такси превозот на свој трошок да се вратат на производи за замена или враќање на средствата. Ние ќе бидат одговорни за поштарина на движењето за отворен код. Рефундирање ќе се направи по приемот на врати објектот.
Ние остави позитивен фидбек за вас по добивањето на плаќање. Вашето мислење е многу важно за нас, позитивни повратни информации и 5 Бодови НСД е високо ценет.
Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине никакви негативни повратни информации или 1 точка 2 точка ниска НСД или да се отвори било која спорови за Paypal, и Ebay, ве молиме да ни даде можност да ги разреши евентуалните проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби.

Всичко за продукта

Размер:
M, L, XL, XXL, XXXL
търговска марка:
Откритият
Номер На Модела:
1
Материал:
Памук, Полиестер
Сезон:
Лято
Стил:
Ежедневни обувки
Украса:
Няма
Силует:
А-Линия
Дължина ръкав(см):
Половината от
Вид На Модела:
Твърд
Стил Ръкави:
Резервоар
Талия:
Империя
Отвор на вратата:
О-Образно Деколте
Дължина На Роклята:
Над Коляното, Мини
Пол:
Жени