.

2017 summer fashion a word blue шарени women ' s pencils dress секси секси seven-point sleeves ръкави OL beach girl dress G43

2017 summer fashion a word blue шарени women ' s pencils dress секси секси seven-point sleeves ръкави OL beach girl dress G43

24.43
BGN 21.00 -14 %

Сума
Налично за поръчка


Топло Добредојде во продавница
1) ве Молиме прочитајте ја нашата големина на табелата внимателно пред да ја купите. да може да се меша цел.
2) ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса и контакт информации се точни, пред да поднесе цел !!
3) Пакет : 1x се облекуваат (Ова е само фустан , Слики не се вклучат и други додатоци.)
Ве молиме да користите слична облека да се споредат големина. Бидејќи секој се прикаже различни, може да се исклучи боја.Поради вест се мери со рака, може да има 2-3 cm грешка.
4) ќе бидете известени преку е-маил со следење на број по вашиот пакет е се испраќаат надвор .
100% сосема нов
големина на Облека долго (CM) биста (CM) Половината (CM) S 78 см 76 cm - 80 см 62 cm - 66 см М 79 цм 80 см - 84 см 66 см - 70 см L 80 см 84cm - 88 см 70 см - 75 cm XL 81 см 88 см - 92 см 75 см - 80 см, XXL 82 см 92 см - 96 см 80 см - 85 см 1* Поради јакна се мери со рака, не може да биде 1-2 см грешка.
2 .) Бидејќи секој се прикаже различни, може да се исклучи боја. * .
/

Всичко за продукта

Размер:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жени
Дължина На Роклята:
Дължина До Коляното
Отвор на вратата:
Нарежете врата
Дължина ръкав(см):
Три Четвърти
Номер На Модела:
S M L XL XXL G43
Сезон:
Лято
Стил:
Ежедневни обувки
търговска марка:
ЭНЛУ
Талия:
Империя
Силует:
Молив
Стил Ръкави:
Редовен
Материал:
Полиестер, Ликра, Памук
Вид На Модела:
Твърд
Украса:
Няма
Подходящ за тълпата:
Жена, една жена, секси дама, майка, майката, дама
Размер:
S M L XL XXL
Цвят:
Небето-Синьо
Тип поли:
рокля молив
Популярни елементи:
Хит Цвят