.

Е plue size2017 елегантен тънък къс ръкав женски лятото червена рокля шият V-образно деколте и висока хайвер и хайвер работа молив Рокля Vestidos

Е plue size2017 елегантен тънък къс ръкав женски лятото червена рокля шият V-образно деколте и висока хайвер и хайвер работа молив Рокля Vestidos

37.62
BGN 32.00 -15 %

Сума
Налично за поръчка


Топло Добредојде во продавница
1) ве Молиме прочитајте ја нашата големина на табелата внимателно пред да ја купите. да може да се меша цел.
2) ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса и контакт информации се точни, пред да поднесе цел !!
3) Пакет : 1x се облекуваат ( Ова е само фустан , Слики не се вклучат и други додатоци. )
Ве молиме да користите слична облека да се споредат големина. Бидејќи секој се прикаже различни, може да се исклучи боја. Поради фустан се мери со рака, може да има 2-3 cm грешка.
4) ќе бидете известени преку е-маил со следење на број по вашиот пакет е се испраќаат надвор .
100% сосема нов
големина упатство
големина
1 инч =2.54 СМ
Облека долго (CM)
за
Биста (CM)
Погоден за
Половината (CM)
Погоден за
тежина (КГ)
за
S
95 СМ 76 - 80 СМ
62 CM - 66 СМ
М 96 СМ 80 - 84 СМ 66 СМ - 70 СМ
L
97 СМ, 84 - 88 СМ 70 СМ - 75 СМ
XL 98 СМ 87 - 91 CM 75 СМ - 80 СМ
XXL
99 СМ
91 -95 CM
80 СМ -85 CM
Поради фустан се мери со рака, може да има 2-3 cm грешка.
Ве молиме погледнете го споредба со слична облека.
1 инч =2.54 сантиметар
*
*

Всичко за продукта

Размер:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Жени
Вид На Модела:
Мозайка
Номер На Модела:
S*M*L * XL * XXL * XXXL*XXXXL*XXXXXXL*G27
Отвор на вратата:
V-Образно Деколте
Сезон:
Лято
търговска марка:
ЭНЛУ
Талия:
Империя
Силует:
Молив
Стил Ръкави:
Редовен
Материал:
Полиестер, Ликра, Памук
Стил:
работа
Дължина На Роклята:
До Средата На Прасците
Дължина ръкав(см):
Кратък
Украса:
Апликация
Сезон:
Пролет / есенни / зимни рокли
Пол:
момиче дамски тънък дамски дрехи за работа рокля
дължина на роклята:
Различна височина, различна позиция поли
Забележка:
Изперете само със студена вода
Размер:
S M L XL XXL XXXL XXXXL XXXXXL
Цвят:
Червен
Комбинация:
Единична стая
Процес:
Резултати при висока температура стереотипи