.

Жените Лятна Рокля 2017 Нова Мода Свободни Памучни Летни Ленени Рокли Плюс-Размер Дреха С Къс Ръкав Винтажное Рокля

Жените Лятна Рокля 2017 Нова Мода Свободни Памучни Летни Ленени Рокли Плюс-Размер Дреха С Къс Ръкав Винтажное Рокля

BGN 111.28

Сума
Налично за поръчка


Жените Летен Фустан 2017 Нова Мода Лабава Памук, Лен Летен Фустан Плус Големина на Облека Краток Ракав Гроздобер Облека Ткаенини : Лен / Памук рачно изработени Плоча Копчето на Јака Лабава Дизајн,Страни Шлиц M : Биста : 114cm Фустан Должина : 120cm Ракав-должина на : 52cm L : Биста : 116cm Фустан Должина : 130cm Ракав-должина на : 52cm
Answer : ___________________________ Note :
1.Објектот се Мери од страна на страна , тоа би можело да биде 1-3cm различни,големината информации за повикување само. Ве молиме контактирајте со нас за да добиете детални информации доколку имате некои сомнежи.
2. Внимание : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел. Детали За Производот
Модел Висина : 166cm Тежина : 46kg

Всичко за продукта

Размер:
M, L
Пол:
Жени
Материал:
Лен, Памук
Сезон:
Пролет
Дължина ръкав(см):
Кратък
Стил:
Ежедневни обувки
търговска марка:
Джанвени
Номер На Модела:
A
Силует:
Свободен
Стил Ръкави:
Редовен
Дължина На Роклята:
До Средата На Прасците
Отвор на вратата:
О-Образно Деколте
Вид На Модела:
С щампи
Талия:
Натурални
Украса:
Апликация
Стил:
Ежедневни обувки