.

Жените Лятна Рокля 2017 Нова Мода Памук Бельо Реколта Цветен Печат Жените Рокля Плюс Размера На Свободни Рокли

Жените Лятна Рокля 2017 Нова Мода Памук Бельо Реколта Цветен Печат Жените Рокля Плюс Размера На Свободни Рокли

BGN 61.09

Сума
Налично за поръчка


Жените Летен Фустан 2017 Нова Мода Памук, Лен Гроздобер Цвет Печати Жените се Облекуваат Плус Големина Лабава Облека Ткаенини : Лен / Памук рачно изработени Плоча Копчето на Јака Лабава Дизајн,Страни Пресече Една Големина Биста : 134cm Фустан Должина : 120cm Ракав-должина на : 40cm Забелешка :
1.Објектот се Мери од страна на страна , тоа би можело да биде 1-3cm различни,големината информации за повикување само. Ве молиме контактирајте со нас за да добиете детални информации доколку имате некои сомнежи.
2. Внимание : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел. Детали За Производот

Всичко за продукта

Размер:
One Size
Пол:
Жени
Дължина На Роклята:
Дължина До Коляното
Материал:
Лен, Памук
Стил:
Ежедневни обувки
Сезон:
Лято
търговска марка:
Джанвени
Номер На Модела:
A
Силует:
Свободен
Стил Ръкави:
Редовен
Дължина ръкав(см):
Половината от
Отвор на вратата:
О-Образно Деколте
Вид На Модела:
С щампи
Талия:
Натурални
Украса:
Апликация
Стил:
Ежедневни обувки