.

YK UNCLE Brand Summer New мъжки памучен бельо риза 2017 мода ежедневни мъжки с къс ръкав Цвете риза голям е размерът на Мъжко облекло

YK UNCLE Brand Summer New мъжки памучен бельо риза 2017 мода ежедневни мъжки с къс ръкав Цвете риза голям е размерът на Мъжко облекло

60.61
BGN 40.00 -34 %

Сума
Налично за поръчка


За Плаќање
1.Ние не сме одговорни за било обичај должност увоз даночни обвинет од страна на купувачите земји.
2.Ние ја прифати Кредитна картичка, Western Union, Alipay.
3.Ве молиме да ја плати во рок од 7days на редот.
За Превозот
1.Ние брод надвор на стоки преку Кина Пост Регистрирани Парцела, можете исто така да изберете DHL, EMS ако итна.
2.Ние ќе брод за излез на стоки во 5-7 дена, стоката ќе пристигне во 5-35 работни дена зависи од вашиот превозот начин, дестинација и други фактори.
3.Имаме следење на број за вас по испраќање на стоката, можете да проверите вашиот пакет онлајн на било каде.
За Време Dlivery
а.DHL обично трае 3-5 дена(не вклучувајќи ги празниците и викенд)
б.EMS обично трае 6-10 работни дена(не вклучувајќи ги празниците и викенд)
в.e Packet обично трае 10-15 работни дена(не вклучувајќи ги празниците и викенд)
г.Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
1)7-15 работни дена во Азија
2)10-30 работни дена да Запад Евра, Океанија и Среден Исток
3)30-45 работни дена да Јужна Americe и Африка
Гаранција и Гаранција
1.Ако не сте задоволни со стоката кога ја прими. Ве молиме контактирајте со нас и да се врати во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ако ја врати стоката, треба да се обрне враќање товар.
2.Ако примите недостатоци стоки, ние ќе ви даде нов, како и замена во вашата следна цел.
3.Ако постои некој проблем, ве молиме контактирајте прво, ние ќе се реши во разумен начин. Однапред ви благодариме за вашата разбере.
Повратни информации
1.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди.
2.Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Почитувани Купувачи Шоу

Всичко за продукта

Размер:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
търговска марка:
YK ЧИЧО
Материал:
Памук, Лен
Дължина ръкав(см):
Кратък
Тип Ризи:
Ежедневни Ризи
Яка:
Отложной яка
Тип Тъкани:
Сукно
Номер На Модела:
модерна риза
Стил Ръкави:
Редовен
Вид На Модела:
Цвете
Тип На Затваряне:
Однобортный
Стил:
печат на цветя
Тип Елемент:
Ризи
Пол:
Мъже
номер на продукта:
LSR-005
Ръкав:
Къс Ръкав
Детайли стил:
Цвете
Година / сезон:
Лятото на 2017 година
Материал:
Памучно Бельо
Размер:
M/L/XL/2XL/3XL/4XL/5XL/6XL