.

5 бр./лот Gearlly PO008 75 мм 12.5 г Риболов Попър стил изкуствена група риба, плаващи твърди примамки риболовни примамки риба на стръв

5 бр./лот Gearlly PO008 75 мм 12.5 г Риболов Попър стил изкуствена група риба, плаващи твърди примамки риболовни примамки риба на стръв

BGN 53.60

Сума
Налично за поръчка


5 КОМПЈУТЕРИ/Многу Gearlly PO008 75mm 12.5 g Риболов Попер Стил Вештачки Група Риба Пливаат Тешко Мами риболов мами Мамка Риба
Карактеристики : Еколошки материјали, добра пливање стил На намамат ќе биде Прозрачна во water More привлечна за риба Со светлосен ефект од јаглероден челик остри кука Спецификации : Mode : PO008 Должина : 75mm / Парче Тежина : 12.5 g / Парче Пакет, Вклучувајќи : 5 Парче Мами
Gearlly Отворено е компанија која е фокусирана на риболов справи со бизнис.
Ние продаваме до вас директно, без никакви други агент.
Тоа е причината зошто ние може да ви понуди повеќе атрактивна цена и добар квалитет.
Нашата основна замисла е да им се овозможи на купувачите, не само високо квалитетни производи
но, исто така, услуга, создаде повеќе вредност за клиентите и да расте заедно со клиенти.
Уживајте во вашата шопинг во нашата продавница.
Се чувствуваат морето, опрема вашиот живот!
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.
За купувачи од Русија, Pls. оставете ги вашите име и презиме кога ќе ги нарачате.
Во спротивно, тоа може да не испорака до вашиот дом.
4. Сликите прикажани се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена по плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас во 24 часа. Нашата цел е 100% задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
1. Повратни информации се важни информации за нашите клиенти. Ве молиме да бидете одговорни за вашата повратна информација.
Ако имате било задоволен со нас, ве Молиме контактирајте со нас. Ќе добиете одговор и решение во рок од 24 часа.
2. Ние инсистираат на тоа дека клиентот е бог. Затоа ве молам не грижете се за пари и вашиот парцела, ние сме сигурни продавачот.
3. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да напишете некои искуство и коментар за други клиенти,
тоа е подобро да се земе некои фотографии. Ние сме почитување на тоа.
4. Сите ПЕТ-ЅВЕЗДА е нашата чест, ве молиме да ви помогне да бидете заедно.

Всичко за продукта

Позиция:
Риболов В Океана С Лодка, Океанская Скала Fshing, Риболов На Борда На Презокеански Плаж, Езеро, Река, Язовир Изкуствено Езеро, Поток,
Категория:
Фалшива Примамка
Тип:
Изкуствена Стръв
Номер На Модела:
PO008